BELENKAYA

Carmex у баночці та тубі — чи одне і те саме?

Carmex у баночці та тубі — чи одне і те саме?

Давайте подивимось, як краще використовувати кожен із різновидів.

Святий Ґрааль загоєння всіх ран, який ще жодного разу мене не підводив. Також, це мабуть єдиний косметичний засіб, який я закінчую до самого кінця, не залишаючи всередині ані краплини.

  • має густу формулу, яка тане на губах, залишаючи сатиновий фініш, без надмірного блиску;
  • дарує легке морозне відчуття, без інтенсивного поколювання;
  • дуже, дуже-дуже довго залишається на губах, нікуди не тікає та майже не з'їдається;
  • в складі ланолін, який бере на себе основну функцію загоєння;
  • приємний нейтральний аромат.

Як ананасовий амбасадор, не могла пройти повз нього. Але ефект у нього зовсім інакший. Він не вбирається, а радше залишається на поверхні губ, створюючи дуже інтенсивне вологе сяйво. Я його використовую в якості декоративного блиску-пламперу, адже за рахунок м'яти він дійсно збільшує мені губи :)

  • має солоденький присмак ананасу;
  • м'ята припікає більш інтенсивно, ніж у класичній версії, та стимулює збільшення об'єму губ. Вже кілька разів мене питали, чи не збільшила я вуста, отже щось в цьому дійсно є;
  • він мені нічого не загоює, але мінімально зволожує і дуже гарно виглядає у комбінації з олівцем для губ;
  • текстура більш рідка, а коли тане — з'являється відчуття водянистості. Якщо нанести занадто багато, бальзам почне трошки тікати за контур;
  • мені не заходить аплікатор, тому все одно доводиться наносити спочатку на палець, а потім на поверхню губ, що не дуже гігієнічно. Цей бальзам я купувала якраз для того, щоб користуватися ним у публічних місцях, адже лізти у ванночку рукою не варіант, помити руки вдається не всюди;
  • має SPF15, і це чудове доповнення, особливо влітку. Хоча зимою також не завадить;
  • зручно брати з собою.

Я зрозуміла, що перший варіант зі мною назавжди, а от бальзам в тубі я б більше не повторювала, бо просто не бачу в ньому ніяких бенефітів, окрім збільшення губ. Так, солоденько, так, прикольно, але класичний бальзам у ванночці виграє по всім параметрам особисто для мене.

Залишилося спробувати їхній стік, щоб сформувати повноцінне враження про всі види продуктів Carmex.

А які у вас фаворити?