alena.rosee

Осіння палітра улюблених олівців для губ 👄🧡

Осіння палітра улюблених олівців для губ 👄🧡

Всім привіт! 🖤

Вже як деякий час збиралась написати про улюблені олівці Голден Роуз, але то часу нема, то рано потемніло , то пробувала інші помади , то настрою немає.

Але новий тиждень і ось нарешті допис про осінні, по гамі кольорів, олівці Голден Роуз🤩 та варіації нанесення 🖤

Осіння палітра улюблених олівців для губ 👄🧡

Цими олівцями я користуюсь близько двох років , якось випадково замовила , так як люблю ці гелеві олівці для очей і потім просто беру різні відтінки 🎨

В цих олівцях для мене тільки плюси :

  • Широка палітра кольорів
  • Приємна гелева текстура
  • можна наносити від легкого покриття до насиченого
  • супер стійкість , олівець переживає обіди , поцілунки
  • не відпечатується
  • не має запаху та смаку
  • легко точиться та не ломається
  • доступна ціна

Зараз взагалі шарові ціни , я раніше брала ці олівці по 2.5-3 євро , а на мейкап нещодавно вони були по 45-50 грн.

Сьогодні показую 4 осінніх відтінка : 501, 503, 504 та 521.

Відтінок 501.

Мабуть самий специфічний з усієї четвірки.

Це світла згущенка іриска або карамель тоффі , для мого тону занадто теплий , але цим олівцем я розбавляю деякі кольори холодних відтінків )

Якщо у вас підтон шкіри більш теплий , то можна носити і соло )

Відтінок 503.

Від 501 відрізняється тим що має трошки рожевий підтон, але сам по собі теплий , нагадує відтінки теплих румян для обличчя)

Такий колір ношу самостійно , мені подобається )

Відтінок 504

О цей колір мені подобається 🖤 Це приглушенний колір какао, не самий теплий, але і не холодний .

Самостійно виглядає на губах досить трендово 👍🏻

На фото нанесення самостійно та в дуеті з 503 з блиском Catrice Extreme lip booster 🔥

Відтінок 521

Улюблений холодний пильний рожевий 💐

Осінній як квіти восени. Трошки темніше за Maybelline Vinil 20 ,який ви всі знаєте та більш ліловий.

На фото самостійно та з блиском Obays Діамантове сяйво ( відтінок 02), про який я писала раніше.

Додаю загальне фото з використаними продуктами 🖤

А ви напишіть , чи користувались Ви колись такими олівцями та які у вас враження чи улюблений відтінок ?)

Дякую за увагу 💕