Mandarinka

Рекомендація дерматолога для проблем з акне і демодекозом. Покажу повний догляд ⬇️

Рекомендація дерматолога для проблем з акне і демодекозом. Покажу повний догляд ⬇️

Раніше я не приділяла багато уваги засобам для очищення обличчя, тому вибір був обмежений ціною і приблизно хорошими відгуками. Але після того, як я зіткнулася з проблемами шкіри обличчя, мені довелося звернутися до дерматолога.

Головною проблемою, з якою я стикнулася, була серйозна почервоніння шкіри після використання різних засобів для демакіяжу і потім кремів. Все що я наносила (крем, тонік, лосьон) спричиняло великі висипання. Після консультації з дерматологом стало зрозуміло, що мій підхід до процесу очищення був не зовсім правильним, і мені було призначено Гель для вмивання Uriage Hyseac разом з маскою з цієї ж серії.

Рекомендація дерматолога для проблем з акне і демодекозом. Покажу повний догляд ⬇️
Рекомендація дерматолога для проблем з акне і демодекозом. Покажу повний догляд ⬇️

Очищення - однозначно так, і він добре очищає як саму шкіру (зранку), так і відмиває гідрофільне масло (яким я знімаю макіяж), не залишаючи слідів і розводів.

Економічність - в принципі самого гелю потрібно ну дуже небагато (крапелька з 10 копійок), але так як дозатора якогось немає, можна перебарщувати з кількістю і розходувати не надто економно.

Ефективно запобігає поширенню бактерій - про це можна судити за тим, що мені його рекомендували саме при збільшеному висипанні на обличчі та демодекозі, про що я писала раніше. При цьому в рамках використання я помітила поліпшення.

Ідеальний догляд за жирною і комбінованою шкірою - так, але я б додала сюди ще і проблемну.

Не зважаючи на ціну, як тільки виникають проблеми зі шкірою обличчя - повертаюсь за цією трійцею знову і знову, і проблеми зникають. Тому однозначно рекомендую.