Юльчик

Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics

Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics
Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics
Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics
Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics

Моєю улюбленою міцелярною водою, якою користуюсь вже багато років поспіль, є Зволожуюча кокосова міцелярна вода Eveline Cosmetics. За свою ціну – в неї просто прекрасна якість, тому хотіла б розповісти про неї більш детально в даному відгуку.

Міцелярна вода має рідку консистенцію, схожу на звичайну воду, однофазна, трохи піниться у флаконі при його взбовтуванні.

Абсолютно прозора.

Має дуже приємний кокосовий запах. Але віддушка слабовиражена, не заважає та не дратує.

Та головне в ній те, як вона знімає макіяж! Дуже легко розчиняє будь-який тип косметики, навіть стійку та водостійку, без будь-яких зусиль та тертя. Розчиняє навіть таку стійку помаду як Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick (в кого вона є – знають, що змити її ой як непросто!), звичайно, треба трошки потерти, але інші міцелярки, наприклад від Garnier, взагалі не здатні її змити.

Після використання цієї міцелярної води на шкірі не залишається ніяких неприємних відчуттів – ні плівки, ні липкості – все дуже комфортно.

Очі не подразнює, не викликає печіння.

Загалом, я кокосовою міцелярною водою Eveline Cosmeticsдуже задоволена! Правда, зараз виробник оновив цю міцелярку і зробив її 2 в 1, додавши тонік. Як на мене, це не зовсім вдалий хід, адже міцелярну воду бажано змивати, а тонік цього не потребує. Та й взагалі, міцелярна вода і тонік – це зовсім різні засоби, які використовуються в різних етапах очищення шкіри обличчя, тому поєднання цих двох косметичних продуктів в одному засобі вважаю не зовсім доречним! Я оновлену міцелярку ще не пробувала, тому це тільки мої роздуми, але, поки в магазинах ще є ця міцелярна вода у старій версії, я вирішила взяти декілька флакончиків прозапас😊