Mandarinka

Маска для очищення пор від Elizavecca: мої до та після використання ↘

Маска для очищення пор від Elizavecca: мої до та після використання ↘

Маска очищує шкіру, зменшує пори і має відбілювальні властивості. Незважаючи на максимально неприємний запах дегтярного та господарського мила, як за запахом, так і за відчуттями, загалом того результат вартий.

Маска для очищення пор від Elizavecca: мої до та після використання ↘
Маска для очищення пор від Elizavecca: мої до та після використання ↘

Хоча я не використовую тональні засоби чи пудри, пори на моєму обличчі все одно потребують очищення. Мій вибір - Чорна киснева маска Elizavecca Hell-Pore Bubble Blackboom Pore. Маска має чіткий чорний колір, і коли я її наносила, було навіть відчуття, що вона зніметься тонкою плівочкою, на якій залишаться чорні точки.

Запах у маски супер стійкий, нагадуючи дегтярне мило.

Використання: Ввечері, після того, як я очистила шкіру своїм звичним способом, вмивалася та на злегка вологу шкіру обличчя тонким шаром нанесла маску - зробити це можна було дуже і дуже просто, оскільки маска розподіляється досить легко. ➡️ Залишила на шкірі 5 хвилин ➡️ Змивається маска досить просто, повільними круговими рухами, але промиває шкіру до максимального скрипу!

Після маски потрібно дуже швидко наносити засіб для зволоження - оскільки маска дуже стягує шкіру, і якщо не зробити цього вчасно - можна спокійно чекати неприємностей.

✅ Маска ефективно очищує шкіру до скрипу та звужує пори.

✅ Маска має властивості відбілювання, все, як це люблять корейці в своїй догляді.

❌ Максимально неприємний запах дегтярного та господарського мила, як за запахом, так і за відчуттями.

➡ В перевагах закрито і недолік - а перший раз я просто злякалася від результатів використання маски, тому що я одразу зрозуміла, що це досить агресивний засіб, і я боялася можливих негативних наслідків для шкіри, однак за час використання таких я не виявила. Точно тому дуже рекомендую маску як відмінне очищення шкіри обличчя від чорних точок і надання йому здорового рівного кольору шкіри.