Анастасія

L’Oréal Absolut Repair маска для волосся

L’Oréal Absolut Repair маска для волосся

Слава Україн!

На дану масочку я ще давніше дивилась тут на мейкапі, оскільки я завжди в пошуках чогось такого фаненького для волосся, що йому допоможе і зробить гарним.

Дана маска є представником дорожчої лінійки для догляду від L'Oréal Professionnel, відповідно очікування до неї в мене були більші. Коли я побачила мініатюрки цієї маски на іншому сайті, вагань не було- треба брати. Взяла дві на випадок, якби сподобалась. Спойлер: не дуже сподобалась😅

По текстурі маска густа, та пахне дуже нейтрально. Професійні засоби часто не мають віддушок і це норма. По ефекту- для мене слабенька. Моє волосся зараз в досить непоганому стані, не фарбоване, і маска дає мені слабенький результат.

І ось що я ще помітила: щоб був якийсь результат, маски потрібно нанести реально багато, інакше гроші на вітер.

Для вас відзнимкувала свіжу, щойно відкриту баночку, в якій 75г продукту. Я її докористую, мені цього обʼєму рази на 3-4 вистачить. Буду користуватись просто тому, що від неї волосся принаймні не почуває себе гірше. Повторювати покупку не планую.

L’Oréal Absolut Repair маска для волосся