Skomska Olya

Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay

Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay
Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay

Розберемо детально, що входить в набір для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay

Все почалось з того, що я хотіла добавити в свій арсенал La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ , адже наразі використовую Скинорен і інколи не вистачає зволоження.

Проаналізувавши продукти , я зрозуміла, що майже за ту ж саму ціну я можу замовити не тільки Cicaplast , а цілий набір , що мене дуже порадувало)

То що ж входить в набір за ті ж самі кошти ,скільки вартує Cicaplast.

Склад набору:

  • Заспокійливий відновлювальний бальзам для пошкодженої або подразненої шкіри обличчя і тіла немовлят, дітей та дорослих - La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+, 40 мл .

Відновлює захисний бар’єр пошкодженої або подразненої шкіри. Підходить для чутливої шкіри. Без віддушок. Містить Трібіому (пребіотичний комплекс), поєднаний з Пантенолом 5% та Мадекассосидом. Миттєво заспокоює, пришвидшує й покращує природний процес відновлення шкіри та зменшує прояв слідів загоєння. Збагачений антибактеріальними інгредієнтами – Цинком та Марганцем.

  • Термальна вода, 50 мл .

Підходить для щоденного догляду . Має заспокійливу та протизапальну дію. Зменшує свербіння та почервоніння шкіри. Природно збагачена селеном - антиоксидантом, що нейтралізує дію вільних радикалів. Поєднання мінеральних солей та мікроелементів надає унікальні пребіотичні властивості для відновлення та збалансування мікробіому шкіри.

  • Заспокійливий відновлювальний спрей-концентрат для подразненої або пошкодженої шкіри обличчя та тіла дорослих і дітей - La Roche-Posay Cicaplast B5 Spray, 5 мл .

Містить Пантенол 5% та Мадекассосид. Заспокоює та відновлює захисний бар’єр шкіри. Не пересушує шкіру. Без етилового спирту та парфумованих віддушок.

  • Легкий сонцезахисний флюїд, стійкий до води та поту, для чутливої шкіри обличчя, дуже високий рівень захисту від UVA та дуже довгих UVB променів SPF50+ - La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Invisible Fluid SPF50+, 3 мл

Запатентована у Франції та виключно для La Roche-Posay, нова розробка – фільтр Мекзорил 400, який забезпечує захист навіть від дуже довгих УФ-променів (частина сонячного спектру 380 – 400 нм), тим самим допомагає захистити клітини шкіри від пошкоджень УФ-променями.

Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay
Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay
Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay
Розглянемо детально наповнення набору для пошкодженої та подразненої шкіри від La Roche-Posay

Cicaplast : має густу, щільну, кремову консистенцію білого кольору. Швидко поглинається шкірою, не жирний та не липкий .

Сонцезахисний флюїд: пробник всього 3 мл, щоб зробити фото , мені здається я вже використала весь вміст) ахах. При відкритті він відразу витікає, дуже рідкий, жовтого відтінку, не має аромату . Легкий, вбирається дуже швидко. Ще спробую щось видавити, щоб протестувати на обличчі)

В даному наборі чудовий формат термальної води , аж 50 мл . Люблю користуватись даним продуктом, також часто використовувала для змішування глиняних масок. Рада, що дана водичка є в наборі.

Cicaplast B5 Spray - це новий для мене продукт, раніше його не бачила, дуже цікаво протестувати .

Взагалом набір чудовий, за 315 грн ви отримаєте 4 різних продукти . Рекомендую!