Skomska Olya

Враження про палетку від Lamel .

Враження про палетку від Lamel .
Враження про палетку від Lamel .

Дана палетка в нашому Beauty club користується популярністю😍

я добавила собі її в бажані і не могла налаштуватись на покупку, адже були сумніви , чи вона мені потрібна 🫣

Так, вона яскрава, цікава, але стільки не звичних мені кольорів, та все ж побачивши її в живу - я не змогла втриматись і відразу купила. Красивий , цікавий дизайн не залишить байдужим нікого)

Що можу сказати ?)

Багато красивих відтінків, палетка дуже соковита. З нею можна і покреативити, і робити стримані макіяжі.

Для себе зрозуміла, що мені не вистачає сміливості і я не бачу на собі такі яскраві кольори , тому рука постійно тягнулась до кавових тонів, інколи доповнюючи блискітками. З яскравих я почала знайомство із рожевих і вони мені дуже сподобались , вийшло ніжно . Також експерементувала з голубим та жовтим)

моє знайомство з даною палеткою продовжується, хочу знайти для себе різні комбінації , які зможу використовувати кожного дня і відчувати себе комфортно )

Особливості LAMEL Make Up The Myth of Utopia Eyeshadow Palette, які виділила для себе:

- у зручній палетці розміщено 16 насичених відтінків;
- мають різні фініші: шимерний, сатиновий і діамантовий;
- добре пігментовані , можна нашаровувати;
- економно витрачаються;
- не скочуються в складки;
- не обсипаються;
- тримаються протягом усього дня;
- палетка оснащена чітким дзеркалом;
- має магнітний замок.

Враження про палетку від Lamel .

На першому фото -експерементальний варіант ) на двох інших - макіяж, який я робила кожного дня.

Взагалом палетка чудова, підійде на будь -який смак, адже має велику палітру та чудову якість . Кожен знайде щось своє.

Плюс наразі вона за дуже приємною ціною. Тому хто хотів - зараз хороша можливість придбати , аде вона вартує кожної гривні.

Ну а я продовжую знайомство з цією красунею)