BELENKAYA

Бестселер Sister's Aroma — smart hand cream «Sea Salt»

Бестселер Sister's Aroma — smart hand cream «Sea Salt»

Перед новорічними святами вирішила, що хочу мати хоч якусь особисту традицію, яка буде спонукати мене попіклуватися про себе, тому вирішила поповнити свою колекцію ще одним кремом для рук.

По текстурі я цього не відчула. Думаю, що по критеріям поживності всі креми серії залишаються однаковими. А от аромат — екстаз, ну реально ніша. Це щось солоне + морське + приправлене цитромортунелою (також відома як каламансі, найпопулярніший цитрус на Філіпінах) + амбра (як же без неї у морській тематиці). На поверхні шкіри аромат залишається дуже довго. Іноді мені навіть не хочеться наносити на себе парфюм, щоб нічого не відволікало рецептори від запаху рук.

  • олія каріте підвищує пружність шкіри, прискорює процес регенерації, підтримує правильний гідробаланс;
  • Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 (рослинний аналог ланоліну) має зволожуючий та загоювальний ефект;
  • олія макадамії посилює природний захисний бар'єр шкірного покриву, нейтралізує агресивну дію зовнішніх факторів;
  • олія насіння соняшника має абсорбуючу дію, а також живить та зволожує шкіру;
  • Tocopherol перешкоджає утворенню пігментації та уповільнює процес старіння епідермісу;
  • Inulin, Alpha-glucan Oligosaccharide (Biolin P) сприяє швидкому загоєнню ранок, усуває свербіж, підвищує захист шкірного покриву;
  • інгредієнти сертифіковані ECOCERT/Cosmos.

Маю багатостраждальні руки, які останнім часом були пошкоджені холодом, вітром, миючими засобами та сезонним дерматитом. Набір переможця, але гарний піддослідний кролик для перевірки засобу на всі можливі фактори ризику.

Фото 1: початковий стан шкіри із проблемними зонами;

Фото 2: демонсрація текстури. Щільна, жирненька, не липка;

Фото 3: результат після повного вбирання. Поверхня шкіри стає шовковиста та гладенька. Крем почервоніння не посилив, кутикули зволожив, те що треба.

Звичайно. 1 туби мені вистачає на 6 місяців, тому ціна повністю виправдана. Колись зберу всю колекцію :)