M O N D ✨️

Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості

Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості

Той випадок коли дизайн створює половину враження. Форма плюшевого ведмежа з посмішкою робить Toy 2 як мінімум незабутнім, не типовим. Мила візуалізація пробуджує приємні спогади про дитинство.

Флакон із матового прозорого скла. На дні є батч-код. Досить важкий. Так що якщо це не міні-версія, навряд чи захочеться носити з собою в сумочці. Коробка простіша, створює гармонію з флаконом.

Мені подобається вигляд ведмежат Moschino саме у невеликих флаконах. У мене парфумерна вода об'ємом 30 мл.

Оформлення відповідає настрою самої композиції – життєрадісної, грайливої. Але не скажу, що точно відображає її.

Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості
Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості
Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості
Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості
Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості
Грайливе ведмежа 🐻: Захоплююча композиція без зайвої солодкості

Аромат символізує сучасне покоління, яке дедалі частіше йде проти правил та диктує свої тенденції навіть визнаним метрам моди.

Початкова нота: Магнолія, Мандарин, Яблуко

Нота серця: Жасмин, Півонія, Смородина

Кінцева нота: Деревинний бурштин, Мускус, Сандал

Toy 2 називають унісекс-ароматом. На мій погляд, аромат жіночний. У ньому сконцентрована легка солодість з насиченим звучанням магнолії та ягід.

Із чим його тільки не порівнюють 😲

Аромат чистоти – Так. Але, точно не аромат прального порошку або будь-якої побутової хімії. Toy 2 звучить дорого та ефектно.

Перша моя асоціація з цим парфумом – це мильні бульбашки на тлі букету білих квітів.

Легка солодість ягід відтінена яскравістю мандарину, а ніжність йому надають квіткові акорди. Жасмин і півонія звучать як одне ціле. За рахунок сандалу та мускусної бази з'являється своєрідне тепло. Тому, не уявляю Toy2 у спеку.

❗Якщо не дружите з мускусом, може не підійти.

Аромат молодіжний, але в ньому є глибокі ноти. Якщо Moschino C&C I love love відчуваються явні акорди юності/студенства; то Toy 2 більш осмислений та багатогранний.

Композиція ніжна, не різка, з ледь помітною кислинкою. Свіжа та не банальна. Така харизматична симфонія чудово виглядає у повсякденних буднях. Має хорошу стійкість упродовж дня. Але не шлейфовий. Через кілька годин, розкривається легкою ніжною хмаринкою. Тим самим він не душить, ні вас, ні оточуючих. На одязі аромат зберігається кілька днів.

А ось, для особливих подій, атмосферних вечерь, я б рекомендувала обрати яскравіший парфум. Ніжність ведмежа може загубитися серед експресивних шлейфових ароматів.

Не скажу, що аромат Toy2 на 100% мій. Але його безперечно варто спробувати хоча б раз на собі.

_________

Moschino Toy 2