Елена

Гель для ванни та душу Зернова кава від Yves Rocher

Гель для ванни та душу Зернова кава від Yves Rocher
Гель для ванни та душу Зернова кава від Yves Rocher

Вітаю 👋

Ті, хто мене читає вже давно, той знає, що я перебуваю у вічному пошуку кавових ароматів. Мені завжди мало )) Звісно, як я можу пройти повз кавового гелю для душу?

Відразу скажу, що я знайома з ним давно. За ці роки декілька разів змінювалось пакування та зовнішній вигляд. І не тільки...

Гель для ванни та душу Зернова кава від Yves Rocher

Порівнюючи гель з тим, що було раніше, виникла підозра, що формулу вони також змінили. Наразі аромат став тихим, делікатним і майже не відчувається зі шкіри після душу. Також мене збентежила сама кава. Це пересмажені зерна кави 😳 Щось вони явно перемудрили. Раніше то був зовсім інший аромат... Добре, що не схопила велику пляшку.

Та якщо перестати страждати по аромату, то усі інші характеристики гелю гарні. Він має кремову текстуру, добре розподіляється по шкірі, дає помірну піну. Із приємного, не сушить шкіру. Після душу вона гладенька, без відчуття стягнутості. То що ще потрібно? Зі своєю функцією справляється на 120%

Також виробник вказує, що:

  • 95% інгредієнтів натурального походження
  • Без сульфатів
  • Флакон зі 100% переробленого пластику
  • Веганська формула

Якість у гелю добра. Якщо не користувалися ним дууууже раніше, то і аромат підійде. Все ж, його розкуповують у бренду, наче гарячі пірожки. Та я все одно у смуті...