wowmom

Хоч і змінився, проте і досі залишається одним із улюблених олівців - Lamel 407

Хоч і змінився, проте і досі залишається одним із улюблених олівців - Lamel 407

Привіт, красуні!

Ні для кого вже не секрет, що бренд Lamel змінив деякі віддінки в своїх легендарних гелевих олівцях. Так, дійсно, віддінок 407, який раніше мав холодний колір пильної троянди, з коричневими нотками, став світлішим і теплішим.

Але, якщо говорити чесно, оновлена версія мені подобається навіть більше, бо олівець, по-перше, мені дуже подобається, по-друге, він мені пасує, і я помітила, що тепер він не так сушить губи, як раніше.

Отже, 407 віддінок - це класичний світлий беж, який на мені видає в реальномому житті нейтральний підтон, а камера, через освітлення, показує теплинку.

В будь-якому випадку, колір дійсно приємний.

Хоч і змінився, проте і досі залишається одним із улюблених олівців - Lamel 407

Це ідеальний віддінок для макіяжу smokey eyes, latte makeup, і для будь-якого яскравого макіяжу, де акцент робиться на очі.

Олівець класно тримається на протязі дня, не сушить, і майже не відбивається на посуді, але повноцінний обід навряд чи переживе.

Lamel Long Lasting Gel Lip Liner - це приклад дуже класного м'якого гелевого олівця, з крутою стійкістю, і дуже бюджетною вартістю.

Незважаючи на те, що 407 віддінок, вже не той, який був раніше, я все одно його обожнюю, і він завжди буде жити в моїй косметичці.

Дякую за увагу 😘