Alyona Fedyk

Ангельський аксесуар: дивовижний Tangle із колекції Angel 2.0

Ангельський аксесуар: дивовижний Tangle із колекції Angel 2.0
Ангельський аксесуар: дивовижний Tangle із колекції Angel 2.0

@O’Ostah дбає про моє волосся більше, ніж я сама) Цього “ангелочка” подарувала мені саме вона, знаючи, як сильно я люблю щітки Tangle Teezer. Безмежно радію, бо з колекцією Angel я не була знайома, але зізнаюсь: цей аксесуар неймовірно красивий…

Ангельський аксесуар: дивовижний Tangle із колекції Angel 2.0

Tangle Angel 2.0 дуже компактна. Її довжина всього 19 см, а ширина – 9. В мене біло-рожева, що додає їй дійсно “ангельську” миловидність. Ну як можна її не полюбити?) Щітка традиційно виготовлена з пластику, який доволі термостійкий: її сміливо можна використовувати для сушіння феном.

І вологе, і сухе волосся щітка розчісує дуже ніжно і ефективно. Жодна розчіска не може краще: це 100%.

Angel 2.0 має ще декілька “плюшок”:

  • технологія Memory-Flex™ робить щетинки дуже гнучкими та стійкими до днформації;
  • покриття Ex-static™ прибирає статику;
  • зручна ручка, яка реально робить розчісування мегакомфортним (Танг Тізер з ручкою – це моя любов вже багато років, тому тут ця особливість наче створена для мене);
  • антибактеріальне покриття та термостійкість – без цього теж нікуди;
  • спеціальна пласка сторона ручки, яка дозволяє ставити щітку у вертикальне положення.

Особисто від мене: я дуже люблю розчісувати волосся “пластиком”)) Ці щетинки так круто масажують, що відірватись просто неможливо. Тепер цей “ангелочок” – улюблений в моїй колекції.

Красива, правда ж?:)