𝐤𝐚𝐭ί𝐞 💫

Зволожуючий крем, який ми заслужили

Зволожуючий крем, який ми заслужили

В цей перфект метч я б ніколи не повірила, аж допоки сама не відкрила загадкову баночку La Roche-Posay Nutritic Intense Riche від якої я упереджено нічого не очікувала.

На сам бренд La Roche-Posay я вже давно була налаштована скептично, через велику кількість відгуків та думок, як серед подруг, так і на makeup.com.ua. Переважна більшість рецензій було з фльором розчарування та жалем про марно витрачені кошти.

Тому і я зробила заочний висновок для себе, що цей бренд не для кожного, а ще й може спровокувати появу висипань.

Але як в мене зʼявився цей продукт, з яким я зарікалась не мати справу?

Зволожуючий крем, який ми заслужили

Все банально просто - цю знахідку віднайшла моя матуся, яка легким рухом руки зробила запит на замовлення на makeup.com.ua, з повною впевненістю в правильності вибору.

І от саме на моменті отримання замовлення та відкритті крему були перші «вау» враження.

  • Аромат крему легкий, не навʼязливий та переважно пахне чистотою.
  • Дійсно помʼякшує шкіру, вирівнює структуру обличчя під макіяж та «закриває» шелушіння.
  • Надалі, після щоденного використання, помітила тенденцію зменшення появи нових шелущінь.

Користуюсь на ніч після зняття мейкапу для живлення та зранку під макіяж у якості підложки.

Саме після вже тривалого використання можу від серця радити цей засіб.