𝐤𝐚𝐭ί𝐞 💫

Турботлива лінійка для волосся.. А пахне як..

Турботлива лінійка для волосся.. А пахне як..

Саме ця лінійка Cutinol Plus від італійського лідера Oyster вже друга моя знахідка з продуктів бренду.

Початкове знайомство відбулось завдяки майстру з відновлення волосся (доречі, саме після початку використання серії Cutinol+ я повністю відмовилась від кератину та інших "гарячих" процедур) задля покращення стану волосся та його "реанімації" була рекомендована серія Oyster Cutinol Plus Argan & Marula Oil.

Саме після використання домашнього догляду від Oyster я побачила результат, який

невідворотно зробив мене прихильником Cutinol+.

Наступними продуктами були обрані шампунь та маска Oyster Cutinol Plus Collagen & C3-Plex Color Up, саме їх хочу оглянути більш детально.

Отже, резюмую:

🔸 Шампунь:

+ легка текстура, яка дозволяє нанести засіб на волосся рівномірно;

+ швидке та помітне вспінення, саме те, чтого бракує багатьом б/с шампуням;

+ дійсно очіщує волосся та шкіру голови, не залишаючи ефекту «втомленості» та обтяження;

+ надає волоссю здорового блиску та доглянутості.

але: періодично швидко жирніє голова, для тих, хто як і я миє голову 1р/2дні буде ідеально.

🔸 Маска:

+ легка текстура, яка дозволяє нанести засіб на волосся рівномірно;

+ мінімальний час на витримку маски на волоссі (5 хвилин), що дуже зручно у повсякденному ритмі життя;

але: працює насправді тільки при нанесенні великої кількості продукту, що значно прискорює його витрату.

Як результат використання: мʼяке розсипчасте чисте волосся, що має приємний парфумований аромат, який тримається на волосі цілий день (та збирає безліч компліментів, як бонус 🥰)

Швидкість витратності: ≈ 1 місяць

Турботлива лінійка для волосся.. А пахне як..