ksnklb

Відчуй осінній вайб🍂

Відчуй осінній вайб🍂

Цей аромат дуже довго лежав в мене у пакетику, і відкрила я його осінню, чому дуже рада.
Хочу зауважити цікавий підхід до пакування, такі паперові пакетики виглядають дуже класно. З іншого боку на пакеті вказано ноти аромату. І загалом у Landor достойні дизайни флаконі.
Цей аромат нагадує мені ідеальну осінь з картинки, де будинки стоять в ідеальний ряд, на деревах тримається осіннє листя, що вже встигло стати помаранчевим, теплий светр коричневого кольору, гарячий напій і булочки з корицею. Для мене це аромат – затишок, який огортає, наче улюблений светр та зігріває своїми солодкими нотами в осінню прохолоду.
Так, я тут чую корицю та гвоздику, у них тут смачний дует, де кориця домінує. Ваніль додає ніжної солодкості цьому звучанню, але десь у допоміжних ролях. Так само у другорядних ролях тут звучить вишня, вона майстерно переплітається з основними нотами, та доповнює їх.
Аромат досить стійкий, гучний, шлейфовий, його чути з далеку, і краще з ним не переборщити, адже коли ви вийдете з кімнати, його солодко-пряне звучання ще довго буде нагадувати про вас.

Піраміда з сайту:
Тип аромату: пряні, східні
Початкова нота: Кардамон, Кориця
Нота серця: Ваніль, Вишня, Гвоздика, Мигдаль, Пачулі, Тютюн
Кінцева нота: Боби тонка, Какао, Ладан, Сандал, Чорнослив

Відчуй осінній вайб🍂
Відчуй осінній вайб🍂