Zhukovka

Moschino Gold Fresh Couture

Moschino Gold Fresh Couture

Прем’єра аромату: 2017
Країна ТМ: Італія
Зроблено в: Італія
Стать: для жінок
Класифікація: міддл маркет
Тип аромату: деревинні, квіткові
Початкова нота: Білий персик, Груша, Мандарин, Ревінь
Нота серця: Жасмин, Магнолія, Орхідея
Кінцева нота: Молекула orcanox, Мускус, Сандал

Moschino Gold Fresh Couture
Moschino Gold Fresh Couture


Дизайн ⚱
Стиль даного парфуму починається з самої коробки , яка своїм виглядом нагадує золотий слиток, що відривається, наче шухляда і відкриває перед нами не менш оригінальний флакон у вигляді золотого спрею для вікон 💫

Золотий скляний флакон , який так і приковує до себе погляд своїм палаючим сяйвом ✨ Максимально яскраво !

Кришка зроблена з важкої , якісної пластмаси , яка чудово доповнює дизайн флакону і є повним завершенням образу пафосного засобу для вікон .

Золотий розпилювач, який гідно виконує свою роботу , розпилюючи дрібнесенько та утворюючи м'яку хмаринку.

На зворотній частині флакону зберігається необхідна інформація щодо продукту, до якої можна звернутися у разі утилізації коробочки. Виконано стильно і не псує дизайн флакону.


Якщо інші парфуми я можу розділити на акорди , то з Gold Fresh мені це вдається дуже тяжко, адже нотки настільки між собою поєднані , що парфум звучить , як ціла симфонія . Гучно , точно і без перебою .
Головна в цій симфонії груша , а точніше томлена в карамельному сиропі груша та щедро приправлена чорним перцем в поєднанні з мускусом . На початку симфонія ну дуже гучна , насищена , а з часом інструменти затихають , лишаючи за собою солодкий квітковий присмак.
Мускус відіграє тут цікаву роль, адже парфум дещо нагадує східні парфуми .
А перець , який я відчуваю (але його не вказано в піраміді) тягне парфум в сторону унісексу.
Це все переплітається між собою , огортає тебе і лишає кількаметровий шлейф, які точно відчувають прохожі🤤
Цей парфум ідеальний для холодної пори, саме тому я зараз і наважилась на допис , відчувши знову цю симфонію на своєму зап'ясті

Аромат цікавий і дуже стійкий , на тілі тримається більше 5 годин , а на одягу і волоссі до першого прання і миття 🫠 Він запальний , викликаючий і авторитетний . Відношу його до тих типів парфумерії, які можна використовувати замість макіяжу , адже аромат є повним завершенням образу !
Раджу до прослуховування цю симфонію 🫶