Фісташка

Перша олія для нігтів що мені не сподобалась. Порівняння двох масел від однієї фірми

Перша олія для нігтів що мені не сподобалась. Порівняння двох масел від однієї фірми
Перша олія для нігтів що мені не сподобалась. Порівняння двох масел від однієї фірми
Перша олія для нігтів що мені не сподобалась. Порівняння двох масел від однієї фірми

Я маю одну проблему з нігтями і це суха кутикула. Вона сохне дуже швидко і потім виглядає дуже не охайна. Тому масло для нігтів це основний елемент піклування за ручками.

Що нам обіцяє виробник:

✴️ Зволоження

✴️ Живлення кутикули і бічних валиків

✴️ Економна витрата

✴️ Зручність у використанні

✴️ Не залишає жирних слідів

І ще багато іншого.

Що ж ми маємо в реальності.

Використання дійсно дуже економне, але і поверхня використання мала, тому це очевадно. Для мене пипетка виявилась не дуже зручною. Видає забагато продукту, він розтікається.

Текстура жирна і липка. І нажаль ця жирність і липкість нікуди не дівається. Я намагалась наносити менше продукту (але це не щручно з піпеткою), або сильніше і довше втирати його. Все рівно ручки потім липкі і неприємні. Хочется піти їх помити.

Так, зволоження є але сказати прям що результат супер не можу. Звичайний нормальний продукт. Зірок з нема не хапає.

Оцінка

⭐⭐

Що обіцяє виробник

✴️ Зволоження

✴️ Приємний аромат

✴️ Живлення

✴️ Легка формула, що не залишає жирного шару

Що я можу сказати після використання.

Внаслідок того що продукт наноситься не піпеткою, а саме пензликом, простіше регулювати кількість. Тобто я можу зробити як тонкий шар, так і намастити по повній. Для мене це зручніше і більш економно. Запах дійсно приємний, але не дуже різкий.

Масло зволожує кутикулу. При цьому воно не залишає жирний або липкий слід. за кілька хвилин воно всотується в шкіру повністю.

Як висновок маємо той самий результат але більш щручний і приємний.

Оцінка

⭐⭐⭐⭐