Lily♥️

OMEGA-3, VITAMIN D3, BIOTIN? ЧИ СПРАВДІ БІОТИН ДІЄВИЙ

OMEGA-3, VITAMIN D3, BIOTIN? ЧИ СПРАВДІ БІОТИН ДІЄВИЙ
OMEGA-3, VITAMIN D3, BIOTIN? ЧИ СПРАВДІ БІОТИН ДІЄВИЙ

Привіт осінь 🍂 і мій улюблений період під назвою «комплекс вітамінів»😁. Бо мабуть кожна в цей період зміни у погоді після літа може відчути "збій" у самопочутті та загальному вигляді волосся та шкіри.

  • Отож ближче до теми,коли я шукала для себе "свій комплекс" дуже часто рекомендують для покращення стану волосся та нігтів засоби з біотином. Цей вітамін B має репутацію, що допомагає волоссю залишатися здоровими, і дерматологи часто рекомендують його проти випадіння волосся.

Але чи може біотин справді допомогти волоссю рости?

  • Так, біотин дуже корисний при захворюваннях волосся, також він робить міцними нігті. Але чи означає це, що біотин також допоможе відростити волосся? Не зовсім. Біотин містить необхідні білки, які допомагають у регенерації шкіри, нігтів і волосся, але це не означає, що це диво-продукт для волосся, проте для профілактики я його використовую, як і комплекс наступних, не лише для волосся, але і для всього організму.
  • Звичайно щодо дозування краще проконсультуватися з лікарем , хоча введення більшої кількості біотину загалом безпечно, але важливо не переборщити. У деяких рідкісних випадках надмірна кількість біотину з харчових добавок може викликати проблеми зі шлунком, проблеми зі сном і висипання на шкірі.
  • МІЙ КОМПЛЕКС: Vitamin D3, Omega-3, Biotin,Selenium.

А яке у тебе самопочуття?🍂Що скажеш щодо біотину?

OMEGA-3, VITAMIN D3, BIOTIN? ЧИ СПРАВДІ БІОТИН ДІЄВИЙ