alena.rosee

Пломбір на шкірі 🍦 з Lirene ⭐️

Пломбір на шкірі 🍦 з Lirene ⭐️

Нещодавно я отримала цей крем для тіла в подарунок та вже можу розповісти про нього 💛

Я вже думала сама цого купити , аж тут на Мейкап смачна во всіх сенсах акція з цим кремом в подарунок , тому я недовго думаючи замовила і собі 😁

  • Крем має в складі масло ши, соняшникову олію, масло кокоса та олію мигдалю . Взагалі склад крему непоганий 👍🏻
  • Також екстракти гарденії та пітахайї 🌸
  • Крем має легку та водночас поживну дію, вбирається в шкіру швидко при цьому не залишає липкості , жирності . Ідеальне рішення для ранкової рутини.
  • Сама консистенція крему в міру густа , глянцева, дуже швидко розподіляється по шкірі.
  • Аромат це окремий пунктик, тому що я не дуже прям люблю дуже насичені аромати засобів для тіла , особливо а-ля ваніль чи кокос , бо мені з ними спати 😁 але тут аромат яскравий і легкий одночасно , пахне вершками чи не дуже солодким пломбіром 🍦
  • Аромат лишається на тілі , але зовсім не набридає та навіть не перебиває парфум .
  • якщо користуватись ввечері , на ранок шкіра досить зволожена 💦

Можу рекомендувати спробувати цей крем , особливо на акціях або по знижкам , бо від користування тільки приємні емоції 💕