DARIIAKOVACH

ПОДАРУНОК ВІД 🇺🇦MERMADE

ПОДАРУНОК ВІД 🇺🇦MERMADE

Вчора отримала повідомлення і на моєму обличчі засяяла посмішка,бо це так приємно🥹 Я вперше знайомлюсь з брендом Mermade,але знаю про нього вже давно

Вчора були 18 роковини за татом,що не супроводжується посмішкою. А також зараз ми в розлуці з чоловіком,тож гарному настрою ніде взятись

Але сьогодні я маю ліпший настрій адже забрала свій подарунок,попри дощ і холод,цей день став світлішим

Тому дуже дякую Mermade,це цінно для мене

ПОДАРУНОК ВІД 🇺🇦MERMADE

Дівчата,а прийшло те,що я хотіла🥹

Якось я написала коментар під дописом про балансуючий гель,що хотіла б спробувати. І ось він у мене🥰

Я люблю тестувати догляд за обличчям,бо насправді в цій темі я абсолютно не розбираюсь,а гарне личко мати хочеться

Також я отримала ензимну маску,так-так ту саму,з крайнього допису Mermade 😍

А ще, а ще зволожуючий крем,який мені дуже потрібен в холодну пору року

Але це ще не все🤭

Також мені пощастило стати власницею пінки для душу з bubble gum ароматом. Я вперше взагалі спробую щось подібне.

І волосся теж не залишається без догляду) Спрей кондиціонер, те, що я так дуже люблю використовувати для волосся

Такі потрібні,гарні і з чудовим ароматом продукти😍

Тому вже біжу використовувати і підіймати собі настрій,бо що роблять дівчата,коли на душі pain? Правильно,наносять 10000 засобів і приймають ванну,так стає легше🥹

P.S. Мелек в захваті від коробочки і дуже сподобалось жувати гарний бірюзовий папір😂

Величезне дякую Mermade💕

А вам дякую,що дочитали і зустрінемось вже на детальних оглядах 🫶🏼