V-R-O-D-L-Y-V-A

У пошуках малинової насолоди

У пошуках малинової насолоди

Це мій фетиш – запах малини в шампунях для волосся та гелях для тіла.

Довгий час користувалася цими продуктами від Bielita і я їх любила. Запах малини після душу тримався дуже довго, а волосся гарно блищало, було доглянутим і на дотик гладким і шовковистим.

Зараз я у постійному пошуку цієї ягоди у продуктах для душу і для тіла.

Зараз уже закінчую цей екземпляр.

Що пише виробник🤔

  • делікатно видаляє забруднення, себум, ороговілий шар шкіри, нейтралізує патогенну мікрофлору;
  • відновлює природний баланс вологи у шкірі;
  • пом’якшує епідерміс, підвищує його еластичність;
  • сприяє заспокоєнню подразнення;
  • зміцнює захисний бар'єр шкірного покриву, підтримує його імунітет.

👁️‍🗨️ Цей гель мені не сподобався навіть як мило для рук. Запах тримається пару секунд і ніякої насолоди. Як миючий засіб він мене також не влаштував. Піна невелика, витрата велика. Начебто і 500 мл, а закінчується дуже швидко, тому що змушена більше витрачати гелю, щоб помитися нормально. Або після душу хочеться перемитися іншим засобом, щоб напевно. До речі, шкіра не зволожена, навпаки спостерігаю на руках та ногах пересушену шкіру.

найближчим часом ці продукти, які мене найбільше зацікавили. Постараюся зробити на кожен продукт відгук. Сподіваюся, що там не буде хімозного неприємного запаху і мені таки вдасться знайти ту літню ягідку, бо я хочу купатися в малиновому варенні 😻

Великий інтерес у мене розігрався до серії для волосся з малиною від A'pieu - натуральна косметика створена на основі малинового оцту.

Виробник обіцяє🤔:

  • делікатне очищення шкіри голови та волосся;
  • зволоження та шовковистість пасм,
  • продукти будуть боротися з випаданням волосся,
  • мають розгладжуючі властивості,
  • усувають свербіж і подразнення шкіри,
  • надають протизапальну та протигрибкову дії,
  • надають волоссю об'єму,
  • усувають статику,
  • полегшують розчісування,
  • роблять локони більш слухняними.

👁️‍🗨️ Як я зрозуміла, декому ця косметика не підходить. Хтось залишився задоволений тим, що волосся стало дуже гарним, гладким і блискучим, хтось вирішив проблему з лупою. Але відгуки зустрічаються такі, де в когось волосся навпаки посушилося і стало погано розчісуватися. Також думки різняться з приводу запаху. Для когось це смачний малиновий шлейф, а для інших – це хімозний фруктовий запах, який лише трохи нагадує цю ягідку.

Ну що ж, пробуватиму, потім розповім про свій досвід. Сподіваюся, що моє розчарування (якщо воно і буде) не буде таким масштабним як моє очікування.

Буду вдячна коментарям 🖤, якщо хтось уже користувався цими продуктами, і йому є що сказати про них