У пошуках малинової насолоди
Це мій фетиш – запах малини в шампунях для волосся та гелях для тіла.
Довгий час користувалася цими продуктами від Bielita і я їх любила. Запах малини після душу тримався дуже довго, а волосся гарно блищало, було доглянутим і на дотик гладким і шовковистим.
Зараз я у постійному пошуку цієї ягоди у продуктах для душу і для тіла.
Natigo Melado Shower Gel Raspberry
Зараз уже закінчую цей екземпляр.
Що пише виробник🤔
- делікатно видаляє забруднення, себум, ороговілий шар шкіри, нейтралізує патогенну мікрофлору;
- відновлює природний баланс вологи у шкірі;
- пом’якшує епідерміс, підвищує його еластичність;
- сприяє заспокоєнню подразнення;
- зміцнює захисний бар'єр шкірного покриву, підтримує його імунітет.
👁️🗨️ Цей гель мені не сподобався навіть як мило для рук. Запах тримається пару секунд і ніякої насолоди. Як миючий засіб він мене також не влаштував. Піна невелика, витрата велика. Начебто і 500 мл, а закінчується дуже швидко, тому що змушена більше витрачати гелю, щоб помитися нормально. Або після душу хочеться перемитися іншим засобом, щоб напевно. До речі, шкіра не зволожена, навпаки спостерігаю на руках та ногах пересушену шкіру.
Хочу протестувати
найближчим часом ці продукти, які мене найбільше зацікавили. Постараюся зробити на кожен продукт відгук. Сподіваюся, що там не буде хімозного неприємного запаху і мені таки вдасться знайти ту літню ягідку, бо я хочу купатися в малиновому варенні 😻