Vikulyk

Антицюлілітний подарунковий бокс Joko Blend

Антицюлілітний подарунковий бокс Joko Blend

Я завжди дуже рада отримувати подарунки, взагалі нереально приємно, коли Мейкап нагороджує за старання.

Для мене стало сюрпризом, що Джоко також мають продукти від целюліту, думаю для багатьох ця тема актуальна, але я на щастя не маю його, як такого вираженого, тому ніколи не боролась і не стала цього разу, деякі засоби використала тільки один раз , тим більше мене вже давно мучить варикоз, а у протипоказаннях цих засобів вказано, що не можна.

Антицюлілітний подарунковий бокс Joko Blend

Скраб доволі жорсткий, мені подобається, шкіра зразу така збудоражена, відчуття від нього класні, думаю має бути дієвим.

Аромати для тіла мені такі не дуже, нагадує запах ополіскувача для рота, але тут на любителя, багатьом сподобався.

Від крему я незнаю який ефект, оскільки спробувала його теж тільки раз, я не відчула ніякої жирності, але і зволоження теж. Я незнаю, як мають працювати подібні засоби, тому важко щось сказати.

Наступні продукти я навіть не відкривала, мені здається вони досить такі серйозні)) Тай користуватись я таким не дуже вмію, тож усі засоби опинились уже давно в учасниці спільноти, яка їх щиро хотіла, має досвід боротьби з целюлітом і зможе дійсно оцінити результат, надіюсь вони їй сподобаються 😊