Zhukovka

#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌

#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌

Привіт , красуне 💃
Сьогодні я розкажу свої враження від продукції Mermade , яку мені подарували для тестування 🎁 Я вирішила розділити на 2 частини тестування і в цьому дописі мова піде про засоби для волосся , а точніше :


1.Шампунь для зміцнення та сяйва волосся

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo

2.Кондиціонер для зміцнення та сяйва волосся

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner

3.Скраб-пілінг для шкіри голови

Mermade Oops... I Scrub It Again Exfoliating & Purifying Scalp Scrub

Невеличка передмова *
Я наразі лікую лупу та себорейний дерматит , викликаний жорстким шампунем, який я застосувала під час поїздки. Тому для мене надважливо, щоб новинки від Mermade не викликали загострення проблеми!
Тип шкіри голови : жирний, проблемний
Волосся натуральне , довге , нормальне по довжині
Кінці сухуваті
Як бачите, зібрала все , що можна було 🙈😁
Під час тестування я відмовилась від використання свого термозахисту , олійок та інших незмивашок для отримання точного результату!
Подивимось, які враження залишать ці милі баночки 🦄

#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
#🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌


Шампунь для зміцнення та сяйва волосся

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo

Вік: 18+
Призначення: випрямлення волосся, відновлення, для блиску, зміцнення, очищення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип волосся: всі типи волосся
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 85ml, 300ml

Пакування 🎀
Я отримала мініатюрку в розмірі 85 мл , повномірний шампунь 300 мл
Мила біленька баночка з ніжно-рожевою кришечкою 🌸
На лицьовій розсипали такі ж ніжно-рожеві букви чергуючи їх з чорними .
Позаду необхідна детальна інформація : склад , спосіб застосування, зберігання і тд .
Дозатор у шампуня класичний )
Консистенція 💧
Шампунь прозоро-рожевого кольору , в міру густий , його легко видавити в долоню для подальшого нанесення .
При контакті з водою утворює пишну піну , за допомогою якої ретельно очищує шкіру голови .
Аромат 🌸

Аромат у шампуня кремово-пудровий , як і у всієї лінійки , але тут він найбільш виразний . Але не подумайте, що він надто набридливий , ні ! Дуже навіть ніжний і підкреслює ніжність пакування 🎀

Склад 🧬

Він не органічний , проте органічні мені і не підходять ! На пляшечці зазначено SLS&Paraben free , також у складі я не виявила силіконів 👍
У складі присутній Sodium laureth sulfate , але не путайте його з Sodium Lauryl Sulfate (SLS)!
Sodium laureth sulfate (SLES) проходить етап очистки, що робить сульфат більш делікатним до шкіри , пом'якшує його і зменшує подразнюючі властивості !
Мої враження 🦭

Шампунь чудово очищує шкіру голови і залишає її чистенькою довше , ніж зазвичай! Кінці не слід шампунити! Я не знаю, як це описати , але відчувається , що волосся ніби дійсно стало міцніше! На постійній основі я не зможу його використовувати, так я маю спец.шампунь для проблемного типу , але саме формат Travel Size 100% будуть стояти на моїх поличках, а точніше подорожувати зі мною, тому що я часто в дорозі і це неймовірно зручно !


Кондиціонер для зміцнення та сяйва волосся

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner

Вік: 18+
Призначення: для блиску, зміцнення, пом'якшення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип волосся: всі типи волосся
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 85ml, 300ml

Кондиціонер
Також у форматі Travel Size 85 ml . Є повномір 300ml
Пакування 🎀

Пляшечка ідентична шампуню . Миловидна спереду , інформативна ззаду! Але є але ...І про нього я розкажу далі !
Консистенція 🫧
Текстура кондиціонеру кремова , густа . Я люблю густі кондиціонери, але згадуємо але з попереднього абзацу.
...Густий кондиціонер і баночка з тоненьким дозатором це дуже не зручно , я намагалась вичавити трішки засобу і погнула пляшечку ( на фото помітно ) . Для таких густих тексур більш доречна баночка з кришкою , по типу , як у скрабів ( можливо у повноміра немає такої проблеми через широкий дозатор)

Повернемось до хорошого :)

Аромат 🌸

Подібний до шампуню, але більш ніжний та кремовий, дуже легенький.

Мої враження 🦭

Кондиціонер легко розподіляється по волоссю і чудово його кондиціонує, особливо це помітно при змиванні, коли загрубіле і трохи сповстяне волосся після шампуню - пом'якшується, розгладжується і стає одним цілим,як у русалки 🧜‍♀
Також хочу відзначити, що після використання кондиціонеру я взмозі прочесувати вологе волосся під час сушіння і це круто!

Скраб-пілінг для шкіри голови

Mermade Oops... I Scrub It Again Exfoliating & Purifying Scalp Scrub


Вік: 18+
Призначення: живлення, очищення, пом'якшення, пілінг
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип волосся: всі типи волосся
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 100ml

Пакування 🎀
Про пакування Mermade багато говорити не треба ! Дизайнер виконує свою роботу на всі 100%
Біленька матова туба з ніжно-рожевою кришечкою , на якій розсипалися блакитні та чорні літери, що нагадують мені якийсь дитячий журнал чи комікс 🎀
На зворотній стороні розміщена детальна інформація щодо продукту : склад , спосіб використання , умови зберігання і тд .
Приємним бонусом є присутність захисної плівки , яка свідчить про недоторканість продукту і його належне зберігання !

Дозатор 🧴
Дозатор зручний , за допомогою нього легко наносити скраб безпосередньо вздовж волосяного проділу

Консистенція 🧪
Консистенція у скрабу кремова , в міру густа . Має безліч маленьких скрабуючих частинок , які ну дуже ніжно відлущують ороговілі клітинки, тому такий варіант підійде навіть надчутливим власницям гарного волосся. При контакті з водою скраб ніби трішки вспінюється, проте самої піни немає.

Враження від використання 🦭
Однозначно позитивні 🙂

Хоча на перший погляд, мені було дещо замало "дертя" в голові , порівняно з соляним скрабом , який я використовувала "ДО" !
Але тут слід зазначити, що скраб від Mermade працює не лише за рахунок скрабуючих частинок , а ще й за допомогою АНА кислот, тому сміливо скажемо дертю "НІ" і привітаємо делікатне , але не менш дієве очищення .
Чи подовжує він свіжість ? Так ! У мене жирний тип шкіри голови і зазвичай , на вечір маю вже бруднувате волосся в прикореневій зоні , але зі скрабом мені вдалося подовжити відчуття свіжості навіть на наступний цілий день! Під час сушки феном відчувається легенький холодок .
На фото "ДО" "ПІСЛЯ" можна побачити, що кількість лупи значно зменшилася !
Скраб не викликав алергічних реакцій , печіння чи зуду.
Мені сподобався ❤️


Почати хочу з передмови, де я розповідала, про проблеми зі шкірою голови та захворювання, викликане жорсткими засобами!
Продукція Mermade не викликала подразнення чи алергічних реакцій на вже набуту проблему. Зудіння після використання продукції стало менше. Лупа помітно зменшилася ( не зникла,але ці засоби і не позиціонуються , як лікувальні )
Отже перший і надважливий для мене етап пройдено!
Скраб - це скарб ! 🥇 Він дуже делікатний і при цьому дієвий, адже допоміг мені у боротьбі з надлишковими себорейними лусочками.
Шампунь гарно очищує жирний тип шкіри голови , а кондиціонер чудово порається з пом'якшенням по довжині. Я засобами більше ніж задоволена , адже якість знатно перевищує ціну! Волосся виглядає блискучим, доглянутим і міцним. Раджу використовувати комплексно для найкращого отримання результату! Знаю, що Mermade також має термозахист і спрей для легкого розчісування , гадаю , що вони чудово доповнять цю святу трійцю для ще більш яскравого результату 💝✨
Щиро вдячна за тестування🫶

Мені продукція дійсно підійшла і сподобалась , я не очікувала такого результату !

Як і обіцяла , лишаю фото "ДО" та "ПІСЛЯ" + фанове відео 🙂 Приємного перегляду і гарного волосся 🦭❤️