Оксана Князєва

Крем для обличчя від ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream

Крем для обличчя від ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream

Останнім часом ,мені все більше заходять засоби бренду Elemis. Після використання лінійки superfood яка мені зовсім не зайшла ,я скептично відносилась до нього.

Поки одного разу мені не подарували набір мініатюр бестселерами цього бренду , і там був цей крем , який мене приємно здивував .

3 часом я придбала собі повний розмір в обьемі 50 мл

Активні інгредієнти:

  • Екстракт водорості падіни павоніки - містить кальцій, який зміцнює клітинну структуру, надає шкірі гладкість і сяйво. Стимулює синтез гіалуронової кислоти, активно зволожуючи.
  • Екстракт хлорели - одноклітинна бура водорость, забезпечує синтез колагену і покращує еластичність шкіри, надаючи розгладжуючий і реструктуруючий ефекти.
  • Екстракт порфірідіума -водорость яка володіє чудовими зволожуючими властивостями.
  • Екстракти троянди і акації - зволожують, пом'якшують, мають заспокійливу протизапальну дію, перешкоджають появі зморшок.
  • Екстракт гінкго білоба - зміцнює шкіру, допомагає їй боротися зі стресом, чинить сильну антивікову дію, очищає і оздоровлює.
  • Масло ши - пом'якшує шкіру, підвищує її пружність, усуває пошкодження, сприяє зменшенню висипань.
Крем для обличчя від ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream
Крем для обличчя від ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream
  • Крем йде в круглій баночці, на вигляд скляна, але скоріш це пластик, бо вона достатньо легка .В середині захистна кришечка.
  • Аромат не навʼязливий , приємний квітковий , мені більше пахне акацією.
  • Текстура легка , гелева .
  • Добре скользить по шкірі, треба зовсім трішки крему
    шоб нанести на усе обличчя .Шкода що до нього не
    йде лопатка щоб набирати крем , за таку вартість могли б і покласти .
  • Поглинається дуже швидко не залишає після себе
    відчуття маски або липкості на шкірі.
  • Добре зволожує шкіру , зараз я використовую крем
    тільки у вечірньому догляді, наношу його одразу після того як протерла обличчя тоніком.

Сам по собі крем легкий ,можна використовувати і вдень, але мені треба довикористовувати свої інші крема 😅

А так, він прекрасно підходить як основа під макіяж не скочується.

  • Виробник заявляє, що видимий ефект зʼявляється день на 14 ,я зміни помітила вже через тиждень , мімічні зморшки на лобі стали менш вираженими,а між бровами взагалі зникла .

Не знаю на скільки він справиться з глибокими зморшками ,але з мімічними він справляється добре.

  • Шкіра стала більш пружною та підтягнутою .
  • На висипання крем ніяк не впливає , не загоює , не
    прибирає почервоніння ,але і нових запалень ,закритих камедонів від нього не зʼявилось .

Звістно із явних мінусів для когось буде це ціна, але мініатюри 15 мл мені вистачило майже на 3 місяці використання ,а в повному розмірі 50 мл вистачить десь на рік.

+ скоро чорна п'ятниця тож можна вихопити з хорошою скидкою , особисто я теж придбала по знижкам.

Також ,класний варіант придбати набір мініатюр з косметичкою, познайомитись з брендом і іншими засобами.

Доречі косметички у Elemis дуже хорошої якості і найчастіше з продуктами бестселерами.

Прикріплюю декілька наборів в які входить цей крем.