Mandarinka

Бюджетна і головне якісна зволожуюча маска TINK "Грейпфрут-кераміди" 🍊

Бюджетна і головне якісна зволожуюча маска TINK "Грейпфрут-кераміди" 🍊

Я максимально задоволена використанням цієї маски, оскільки вона повністю відповіла моїм очікуванням: ціна, зволоження, склад, накопичувальний ефект. При цьому вона проявила себе не гірше, ніж дорогі професійні засоби. Але про все детальніше!

Бюджетна і головне якісна зволожуюча маска TINK "Грейпфрут-кераміди" 🍊
Бюджетна і головне якісна зволожуюча маска TINK "Грейпфрут-кераміди" 🍊

Запах: але який він грейпфрута? Я б сказала, що це запах свіжості, але без цитрусових нот. Одне можу точно сказати - він дуже приємний, але тонкий і не нав'язливий.

Колір: не чисто білий, а з легким відтінком персика.

Консистенція: досить густа. Кажуть, що в доброму українському борщі повинна стояти ложка, отже, в цій масці ложка дійсно стоїть.

Моє поетапне використання зволожуючої масочки:

  1. Мила голову шампунем для жирного волосся TINK.
  2. Наносила маску з керамідами на 10 хвилин.
  3. Добре промивала волосся.
  4. Наносила трохи масла на підсушене волосся.
  5. Перед сушінням використовувала термозахист.

Волосся зі зволожуючою маскою TINK здається трохи щільнішими, не так сильно плутається, та добре розчісується. Що я також помітила, що волосся доволі довго сохне - це свідчить про його зволоження. Крім того, навіть після висихання волосся залишалися прохолодними - це також свідчить про те, що волосся добре зволожено.

У маски є накопичувальний ефект. У перший день після застосування я не отримала супер-результату, але я продовжувала використовувати її щодня і наносила на 5-10 хвилин після кожного миття.

Десь через тиждень помітила, що волосся добре блищить.

✅ Бюджетна ціна маски.

✅ Відмінний склад, де активні компоненти, такі як масла і гліцерин, знаходяться на перших позиціях у списку інгредієнтів.

✅ У маски є накопичувальний ефект.

✅ Маска зволожує волосся, надає їм блиск. Волосся добре розчісується, не пушиться і має доглянутий вигляд.

Однозначно рекомендую і бажаю приємний покупок ❣️