Vikulyk

Цінна річ для скальпу за копійки)

Цінна річ для скальпу за копійки)

Використовую її вже багато років, і 2% мені, як постійному себорейнику підходить більше ніж 1%, трошки дієвіше.

Моя сестра, яка косметолог порадила мені доволі дорогі засоби від DSD, які чудові, я ще перепитала про Сульсену і вона схвалила, сказала, що час від часу це теж чудовий засіб.

Хоча я ітак знала про дієвість, мене цікавила і її думка, як експерта)

Цінна річ для скальпу за копійки)

Я використовую по-різному, буває до шампуню, а інколи і після і змиваю суто водою, перший варіант мені більше довподоби, просто залишаю подовше,адже вона може залишати не сильно помітні оранжеві плямки на шкірі голови.

Мені дуже подобаєтьсяв тандемі зі скарбом, тоді шкіра наче дихає, гарно очищує шкіру голови від лупи і має пролонговану дію, коли в мене себорейне загострення то одної сульсени мало, але скажу, що працює вона все одно покраще деяких значно дорожчих засобів.

На блиск і об'єм волосся негативно не впливає, відчуття, наче навпаки дещо покращує ситуацію, до того ж голова не так сильно жирніє.

В складі присутній дисульфід силену, використовується для лікування себорейного дерматиту, лупи та різнокольорового лишаю😊

Отож це дійсно доведена дієва річ, про яку знає багато хто, а я щей підтверджую на власному досвіді.