Mila__Mi

Чому на них так мало відгуків??

Чому на них так мало відгуків??
Чому на них так мало відгуків??

Ох, люблю я бальзамчики для губ, так як і крема для тіла 😁 В мене справді їх чимало і вони дуже швидко закінчуються (особливо в холодну пору року) 🙃


Півтора місяці тому я показувала вам цей бальзамчик в своїх покупках з Мейкапу:
https://club.makeup.com.ua/looks/18138/

Як він мені сподобався по першому враженню, так моя думка по сей день про нього не змінилася (бо крім нього, інших бальзамів мені до рук, брати не хочеться). Я могла давно вже написати відгук на нього, але останнім часом відчувалась якась апатія, та відсутність натхнення (і справа зовсім не в осіні, бо я люблю цю пору року, незважаючи на її похмуру погоду). Ця апатія і зараз присутня, але бажання поділитися з вами класними знахідкам почала її перевищувати 😼

Тоді коли я вибирала бальзам мені знову таки хотілося спробувати щось нове і особливим пріоритетом був натуральний склад. На цей бальзам, як не дивно було досить мало відгуків 🤔 Чого? Чому їх так мало?

🍑Бальзам сам по собі маленький 4,5 гр знаходиться в маленькому пластиковому стіку

🍑Склад доволі короткий і повністю натуральний. Основа бальзаму це бджолиний віск, а також інші складові: масло ши, кокосова та мигдалева олія, гліцин сої, клещовина, рицинова олія, токоферола ацетат та інші.

🍑Аромат. Я вперше придбала бальзам для губ з ароматом персика 🍑 І що? Це моя нова любов. Пахне свіжим пухнастим персиком, який ще тільки зірвали з дерева, але ще не розрізали навпіл. Мені подобається 😁

🍑Щодо використання він дуже легко розподіляється, такий жирненький, відчуваються в ньому масла (особливо ши)

🍑Прекрасно зволожує, живить та пом'якшує суху шкіру губ. Я би точно дала йому назву відновлюючий, бо з ним губи справді відновлені та гарно виглядають

Едині мінуси які я відмітила за цей час використання це:

🔸туга кришка, яка щільно сидить біля основи

🔸та те, що за рахунок натурального складу, а саме олій (склад звичайно тут не мінус), стік як відкрутиться, так обратно вже дуже важко залізає, тому його треба відкручувати зовсім трошки 🤏🏻 Але при цьому його не потрібно тримати у холодильнику, бо він добре тримає форму.

А так я дуже задоволена цим бальзамом (його складом, ціною та ефектом на губах). Ось прям дуже рекомендую спробувати його. І залишу аромати, які я ЩЕ хочу спробувати 😊