Vikulyk

Моя бюджетна знахідка від Lamel

Моя бюджетна знахідка від Lamel

Цей тональний крем порівнюють з Есте Лаудер футуріст і Шарлот Тілбері, особисто я уже не пам'ятаю які властивості у першого, хоч пробувала в пробнику, але скажу, що сам по собі Ламель дуже реально дуже класний тон, є в ньому той люксовий лоск.

У мене відтінок 404 пісочний, мені затемний, але дещо підлаштовується.

Моя бюджетна знахідка від Lamel

По текстурі виглядає доволі плотним, але він наче тане на шкірі і розприділяється ідеально, в результаті відчувається дуже легко і комфортно.

Я не скажу, що сильно маскує недоліки, десь на середньому рівні, ще залежить, до яких тон.засобів ви звикли, якщо є якісь свіжі акне, то я застосовую поверх консилер, зате він гарно вирівнює тон і трохи згладжує пори, не підкреслює недоліків, в зморшки не западає.

Фініш у нього дуже гарний, наче сяйво з середини, обличчя виглядає доглянутим і здоровим.

Упаковка досить зручна і гігієнічна, осклільки є помпа, яка рівномірно дозує продукт.

Я користуюсь ним десь тиждень часу, пори мені не забив і нових висипань не викликав, оскільки тут присутній спф30, то змиваю гідрофільною олією +умивалкою, тай все чудово.

Стійкість прекрасна, інколи припудрюю, особливо, коли знаю, що будуть фото 😊

Мені дуже сподобався тон, скажу, що однозначно перевершив очікування, адже в нього такий гарний фініш, він такий приємний і ціна теж супер, я вважаю, що має коштувати дорожче.