Oli Seagull

Достойний варіант рідкої матової помади Flormar Kiss Me More Lip Tattoo

Достойний варіант рідкої матової помади Flormar Kiss Me More Lip Tattoo

Я ще з тих динозаврів, який до цього місяця не мав у себе стійких помад😅
Живих свотчів помад на момент покупки я не знайшла , то ж довелось брати всліпу.
07 - Rosa
20 - Assertive

Помада з приємною бархатною текстурою. Має солодкий аромат, який я вже чула в інших помадах🤔
Пензлик не типовий, для мене трохи не зручний, бо він більше ніж мої губи і він не гнеться, з іншого боку кінчиком зручно зробити контур, бо доволі твердий.

Наноситься рівномірно, не полосить . З першого разу добре покриває губи. Доволі швидко застигає.
Як вже зазначала Ya Yana, її не бажано наносити на бальзам, бо буде скочуватися. Я один раз пробувала на бальзам, та подумала, що то мої луски на губах 😅

Стійкість гарна. Не вініл звісно, та все ж таки. Каву і легку їжу переживає майже ідеально. Жирніша трохи з'їсть насиченість, та всеодно вона залишиться на губах.
Мені трохи підсушує, та це не так сильно як в тій же Aden наприклад. Загалом носиться комфортно!

Насичений темно- ягідний відтінок. В залежності від освітлення виглядає по- різному. На сонечку яскравіший, при холодному світлі - приглушений.

Нюдово- кораловий (чи персиковий). Також на сонечку більш світлий. Не зовсім мій колір. Тягне мене на темніші😅

Треба трохи зусиль, та її достатньо, щоб повністю зтерти помаду.

На фото я добренько вже так потерла, десь на пів шляху 😀