Demchenko Alina

#notscarywithmakeupclub Здатна змити навіть гріхи : IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

#notscarywithmakeupclub Здатна змити навіть гріхи : IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
#notscarywithmakeupclub Здатна змити навіть гріхи : IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

Про те що дівчата побоюються гідрофільних олій, я дізналась випадково. По перше на роботі, почула що в когось камедони від подібних засобів, потім від подруги щось подібне почула, та й спільнота показала те , що данні засоби доволі опасні.

Я боюсь подібних сумнівних продуктів і мабуть після відгуків - я б ні за що не взяла б подібний продукт і терла би свої макіяжі міцеляркою . Але IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil з'явилась в мене раніше, то ж відчуваю себе трошки відьмою.

Данний засіб ідеально допомагає змити будь який макіяж, особливо з очей , не викликаючи негативної реакції. Скажу так - він потрапляв в очі і не раз, але нічого ніде не щіпало, не пекло і нічого не червоніло. Повірте, для мене це шок контент, бо все ж такі всі засоби по типу двохфазної рідини, молочка , міцелярки , бальзамів - все потрапляє в очі випадково і викликає фільм жахів. Тут все інакше.

Вона прекрасно впорається з тушью, великою кількістю тіней, прекрасно працює з СПФ, тональними засобами, силіконовими базами. Короче то моє кохання.

Підшкірних висипань - нема.

Чорних цяточок - нема.

Прищів - нема.

Авжеж, після того як я змиваю водою цей засіб я користуюсь пінкою/гелем/мусом, все одно чим - як звичайна бьюті рутина. Вона не потребує танців з бубном, як деякі продукти ( це я про гідрофільний гель від Джоко, там змивається все в 2 етапи) .

Консинстенція рідка, трошки густіше за звичайну соняшникову олію. Аромат - приємний, трошки квітковий , як неяскрава календула. Після очищення, шкіра виглядає гарно, більш приємна на зовнішній вигляд чим після джоко або звичайної міцелярки. Не треба ніяких зусиль, що б змити макіяж.

АЛЕ Я ЗНАЮ, ЩО НЕ У ВСІХ ТАКА РЕАКЦІЯ НА ПОДІБНІ ЗАСОБИ , ТА Й В МЕНЕ ПОВИННА БУТИ НЕ ТАКА ПОЗИТИВНА, АЛЕ ФАКТ Є ФАКТОМ - ЦЕ МІЙ СКАРБ )))

#notscarywithmakeupclub Здатна змити навіть гріхи : IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
#notscarywithmakeupclub Здатна змити навіть гріхи : IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil