Тетяна Супронюк

Порівняння новинок від LAMEL

Порівняння новинок від LAMEL

На тестуванні у мене дві новинки від LAMEL:

  • Гель для брів Liquid Brow Soap
  • Фіксуючий віск Brow Lifting Wax

Мені стало цікаво, як вони фіксують брови у порівнянні. Який продукт я б купила повторно.

Порівняння новинок від LAMEL
Порівняння новинок від LAMEL

Мої брови - це довгі, грубі, темні, жорсткі волосинки, які важко надійно вкласти гелем. Вони стирчать у всі боки. Якщо висмикнеш одну - пів брови буде лисою.

Наношу обидва продукти одночасно, щоб наглядно порівняти.

  • Зліва на фото - Фіксуючий віск Brow Lifting Wax
  • Справа на фото - Гель для брів

Які їх спільні риси:

  1. Продукти прозорі. Вони універсальні, і підійдуть будь якому кольору брів.
  2. Без запаху. Це важливо для тих, хто не любить ароматизовану косметику.
  3. В комплекті є зручні щіточки для нанесення.
  4. Не залишають білого нальоту, чи будь-яких не потрібних нам слідів після використання.
  5. Гарна мінімалістична упаковка.

Відмінності:

  1. Кількість продукту та розхід. Воску 15 грам - розхід дуже маленький. Гелю 4,5 мл - розхід більший. Воску вистачить на довше.
  2. Фіксація. Віск фіксує надійніше, ніби приклеює волоски до шкіри. Гель дає помірну фіксацію, більш природній ефект.
  3. Стійкість. Віск стійкий, фіксації точно вистачить на цілий день. Гель має малу стійкість (на моїх бровах) - декілька годин.
  4. Гель для брів може розмивати нанесену попередньо косметику біля брів (тональний, олівець для брів). Потрібно наносити зовсім трошки - від цього страждає ступінь фіксації. З воском у мене таких проблем не було.
  5. Щіточку з воску потрібно періодично мити. Бо набраний на неї віск засихає і щіточка не працює так класно, як чиста. Щіточку гелю мити не потрібно.
  6. Через попередньо нанесений на брови олівець, гель в тубі брудниться, і з часом буде виглядати не охайно.

У висновку:

Кожен обирає для себе продукт, в залежності від бажаної фіксації.

Особисто мені більше сподобався віск. Бо мої грубі волоски він фіксує надійніше.