Elaine

#notscarywithmakeupclub Відлякуємо чорні цятки😎

#notscarywithmakeupclub Відлякуємо чорні цятки😎

Наприкінці цього літа Some By Mi Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser стала справжнім відкриттям для мого обличчя.

Перш за все, ця маска створена на натуральній основі та має слабокислий рівень pH, що сприяє збереженню балансу шкіри. Також продукт успішно пройшов дерматологічний контроль, що свідчить про його безпечність.

Маска ефективно бореться з комедонами, звужує пори і делікатно видаляє ороговілі клітини, покращуючи текстуру шкіри. Після трьох місяців регулярного застосування можу сказати, що чорні цятки стали менш помітними, пори в задовільному стані, а шкіра виглядає свіжою та більш однорідною за кольором (правда я ще користуюсь сироваткою з вітС та заспокійливою).

Маска має легкий трав'яний аромат і залишає відчуття свіжості та холодку на шкірі. Консистенція гелева, зеленого кольору. Застосовую я її двічі на тиждень, наношу на суху шкіру, а після піноутворення вологими руками злегка масажую обличчя та змиваю теплою водою.

Вважаю, що маска-пінка від Some By Mi заслуговує на увагу і ви не пошкодуєте, спробувавши цей продукт.

#notscarywithmakeupclub Відлякуємо чорні цятки😎