MAXIMOVA🌷

Олівець Lamel 405 на губах

Олівець Lamel 405 на губах

Посвотчивши всі відтінки я обрала саме 405. На руці свотч мені здавався цікавий світлий нюд з холодним підтоном.

Олівець Lamel 405 на губах
Олівець Lamel 405 на губах
Олівець Lamel 405 на губах

На фото тільки моно олівець при штучному світлі та біля вікна. Відтінок красивий але має блідуватий відтінок (привіт 2000-ні😅). Я його активно використовую ТІЛЬКИ в комбінації з темнішим олівцем. Спочатку наношу коричневий нюдовий олівець по контуру (GlamBee 110, також підійде Catrice Plumping Lip Liner номер 040 Skomska Olya про нього недавно писала https://club.makeup.com.ua/post/21518/) використовуйту будь-який ваш улюблений нюд, а середину губ я заповнюю саме цим олівцем Lamel 405😊

По відчуттях олівець трохи підсушує губи, але він дуже стійкий!

Тут була спроба нанести олівець Lamel 405 в якості контуру, а центр губ заповнила матовою помадою від Catrece номер 010. Результат мені не сподобався, знову ж таки блідувато губи виглядають в макіяжі. Так я не фарбуюсь. Фото робила на заході сонця, тому тона такі теплі.

Висновки

Покупкою дуже задоволена! Ціна-якість супер! Формула олівця класна, м’яка при нанесенні і дуже стійка. Олівець нормально підгострюється. Обов’язково оберу ще який відтінок у колекцію🥰