Zhukovka 🌸

🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🧜🏻‍♀️🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌

🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🧜🏻‍♀️🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌

Нарешті, цей день настав🪽
День, коли я готова поділитися своїм враженням щодо другої частини подарункового боксу від Mermade 🧜‍♀ 🎁
А точніше про :

1.Балансуючий гель для вмивання обличчя Mermade Clean Up Step Up Bioflavonoids & Vitamin E Balancing & Hydrating Cleancer💚

2.Ензимна маска для очищення шкіри обличчя Mermade Geez Im Doing My Best Prozymex HBT & Hygroplex HHG Clarifying & Brightening Mask🩷


3.Зволожуючий крем для обличчя Mermade No! Boring Days Bioflavonoids & Vitamin E Calming & Moisturirizing Face Cream 🩵

Не терпиться сказати, що Mermade знову мене вразив 🤤 І це ні капельки лестощів, а справді неймовірно приємні враження після тестування. Що саме справило на мене такі враження ?!?

Давайте скоріш розбиратись 😋

🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🧜🏻‍♀️🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🧜🏻‍♀️🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌
🇹‌🇪‌🇸‌🇹‌🧜🏻‍♀️🇲‌🇪‌🇷‌🇲‌🇦‌🇩‌🇪‌


Балансуючий гель для вмивання обличчя
Mermade Clean Up Step Up Bioflavonoids & Vitamin E Balancing & Hydrating Cleancer


Вік: 18+
Призначення: очищення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 50ml

Пакування 🧴
Біленька матова туба з ніжно-рожевою кришечкою-дозатором 🎀
На лицевій стороні переміщались між собою зелені та чорні букви, які знайомлять нас з основною інформацією щодо продукту 💚
Позаду розмістилася більш детальна інформація, яка розповідає нам про спосіб застосування, склад , активні компоненти і виробника. Вся необхідна інформація присутня!
В цілому Mermade не здає своїх позицій і виглядає цей гель стильно та мило ☺️ Максимальний мінімалізм, який мені так до душі...

Консистенція і аромат 🌸
Перше, що мені запало в душу не неймовірний ледь вловимий аромат кокосу 🥥 Але не того, який зазвичай застосовують в косметиці, а саме кокосового молочка, яке я просто обожнюю🤤 У спеку пробиваєш дірочку в кокосі, вставляєш соломинку і насолоджуєшся ніжною солодко-кокосо-молочною водичкою, це насолода 🤤🤤🤤 Аромат у гелю саме такий 🤤 Мені цей аромат дещо нашадує парфум Versace Noir. Саме ця нотка кокосової води є ключовою 🥥
Консистенція гелеобразна, прозора і залипальна за рахунок бульбашок всередині. При контакті з водою гель майже не піниться, це друге , на що я звернула увагу, після запаху. І це свідчить, що у складі відсутні дешеві піноутворювачі, але про це пізніше! Словом, я люблю вмивашки, котрі не піняться. Тому ще один бал від мене.

Склад 🍀
Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Bioflavonoids, Brassica Oleracea Italica Extract, Acrylates/C10–30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Trehalose, Urea, Serine, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Parfum, Allantoin, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate.

Після того, як я його понюхала і вмилася ним, я не могла стриматися, щоб не зазирнути, що ж всередині милої туби і чому піна майже відсутня. І тут я була знову приємно вражена , адже у складі взагалі відсутні сульфати і основним очисним засобом сужить Coco-Glucoside - м'якенький ПАР, який підходить навіть для чутливої шкіри та Cocamidopropyl betaine - ПАР, який також має м'яку дію на шкіру та може використовуватись в натуральній косметиці.
У складі присутні 2 засоби середньої безпеки - це парфумування 💁‍♀ та аміноспирт Triethanolamine, який дозволений в косметиці в концентрації від 1% до 3% , при цьому не викликає жодних подразнень чи інших побічних ефектів.
Розібрали саме головне , гадаю , цього достатньо , щоб зрозуміти, що склад цілком приємний 👍
А ще у складі присутній екстракт броколі , який афігенно корисний і я була приємно вражена, що він активно застосовується в косметиці та служить бар'єрним захисником, за рахунок сульфорафану, я так підозрюю , бо вивчала якось склад броколі 🥦 Сульфорафан відомий тим, що вбиває бактерії , які провокують виразки шлунку і навіть рак , а ще він вбиває навіть ті бактерії , які не сприйнятливі до антибіотиків.
Про це свідчить дослідження, проведення медиками з університету ім.Хопкінса
Уявляєте, наскільки він потужний захисник ?😯
Так-так 🥦 Трохи мене понесло, іноді теж буваю занудою 🤓 Просто люблю вивчати теми стосовно харчування і тут таке співпадіння 😄

Про враження 🎀
Як ви вже зрозуміли, я в захваті 😄 і додати нічого ! Відчуття під час вмивання комфортні 🧖‍♀ Я дуже задоволена відсутністю пишної піни, мені це відчуття нагадує професійні засоби для обличчя у мого косметолога! Стягнутості я не відчуваю, коли вмиваюсь вранці , ввечері використовую гідрофільну олію , тому стягнутість на шкірі присутня, але саме від олії.
Ну короче , як сказав би Остапчук : "10/10"


Ензимна маска для очищення шкіри обличчя
Mermade Geez Im Doing My Best Prozymex HBT & Hygroplex HHG Clarifying & Brightening Mask


Вік: 18+
Призначення: освітлення, очищення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 50ml

Пакування 🧴
Не буду повторюватися , адже пакування відповідне, як і у гелю . Мило, коротко і ясно . Тільки на лицевій стороні замість зелених барв , розлилися рожеві 🩷

Консистенція і аромат 🌸
Аромат подібний до гелю, тільки дещо більш насичений і з фруктовою ноткою, мені здалося. Але він також ледь вловимий і зовсім не заважає під час використання.
Пілінг гелеобразний, прозоро-рожевого кольору , в міру густий. У складі відсутні скрабуючі частинки, тому засіб досить делікатний. При контакті з вологою шкірою , пілінг наче тане.
В цілому користуватися ним зручно і приємно

Склад 🍀
Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate, Hexylene Glycol, Dipropylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Fructose, Glucose, Sucrose, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Alcohol, Protease, Subtilisin, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Urea, Dextrin, Alanine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Parfum, [+/- May contain: CI 16255, CI 42090]

Зі всього списку лише 1 компонент середньої безпеки і це Parfum .
Але подивіться, скільки тут корисного : фруктоза , глюкоза , цукроза, гліцерин, олія Ши , касторова олія , уреа та аспаргінова кислоти, аланін ( подібні до шкіри інгредієнти). Знову ставлю палець догори 👍

Про враження 🎀
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути ! Тому додаю макро фото своїх очищених пір, одразу після використання пілінгу 😎 Виходить , що працює 💁‍♀
Пілінг не викликав на моїй шкірі жодних почервонінь, лущень, печіння тощо.
Також я використовувала опісля пілінгу азелаїнову кислоту і жодних негативних реакцій не відбулося. Алергічних реакцій теж не виявлено ! Тому можна сказати про дійсно делікатне очищення 🪶
Мені сподобалась ця маска 🦭🩷


Зволожуючий крем для обличчя
Mermade No! Boring Days Bioflavonoids & Vitamin E Calming & Moisturirizing Face Cream


Вік: 18+
Призначення: зволоження
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: мас маркет
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 50ml

Пакування🧴
Таке ж як і у попередніх представників бренду.
Тільки крем прикрашають ніжно голубі заглавні букви .
І краще пізно , ніж ніколи додам, що у кожного продукту присутня захисна фольга на дозаторі, котра свідчить про недоторканість та правильне зберігання продукту !

Консистенція і аромат 🌸
Аромат у крему відсутній 🎉 І це чудова новина для багатьох 🌿 Не пахне зовсім нічим ... Консистенція білого кольору , в міру густа , але не щільна. Простими словами крем легенький🪽 Добре розподіляється по обличчю .

Склад
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydroxyethyl Urea, Pentylene Glycol, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Limnanthes Alba Seed Oil, Glycerin, Trehalose, Urea, Serine, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Bioflavonoids, Brassica Oleracea Italica Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate.

Найбільше мене цікавив склад саме крему, так як це незмивний засіб .
Барабанна дріб 🥁🥁🥁
Жодного компонента навіть
середньої безпеки 🤩
24 компоненти - green 🟢
4 компоненти - допустимі 🔵
Серед них :
🔵Glyceryl polyacrylate - хім.сполука отримана з гліцерину , використовується в косметиці зволожуючого направлення
🔵Propanediol - добре очищений гліколь, використовується ,як зволожувач
🔵Aloe barbadensis Leaf Extract - екстракт алое - зволожувач ,емолент , заспокійливі властивості
🔵Phenoxyethanol - консервант , має антисептичну та зволожуючу дію
Все інше 🄶🅁🄴🄴🄽 ✅
Тобто , можна припустити , що , як мінімум на 85 % крем натуральний 🌱
Приємно чи не так 😋

Про враження 🎀
Крем не конфліктує з сироватками і не скочується , це для мене було дуже важливо ! Для того, аби задовільнити своє обличчя після вмивання необхідно зовсім трошки крему, як на мене досить економне використання. Обличчя після нанесення дійсно ЗВОЛОЖЕНЕ 💦 Відчуття , наче ти квітка і тебе полили водичкою , от реально . Відчувається насичення з внутрішньої сторони , я не знаю, як це пояснити , але моїй шкірі дуже приємно. По більшій мірі я його використовувала на ніч і зазвичай , коли крем не мій , на ранок обличчя - жирний млинець ! З кремом від Мермейд ефект млинця відсутній. Зволоження без жирного блиску 𝕀𝕤 𝕚𝕥 𝕃𝕠𝕧𝕖 ❤️

Всі три засоби варті вашої уваги 🌻 Це дійсно достойні продукти , якими ми маємо пишатися . Я дуже приємно вражена цією якістю , правда ! І від щирого серця вдячна , за змогу затестити цю прекрасну трійцю 🧜🏻‍♀️ Сміливо можу заявити , що з усіх подарункових боксів ( їх було поки що 4) , цей на мене справив найбільш приємне враження.
Дякую за можливість тестувати 🫶
Дякую за увагу 🫶
Ваша Zhukovka 🌸