ДАРÍЯ КÓВАЧ

Подарункові креми Dr.Irena Eris. Я не задоволена?

Подарункові креми Dr.Irena Eris. Я не задоволена?

Я почну з плюсів, бо вони є і їх багато. Бо це два хороших креми,з ідеальним складом, не дуже ідеальною ціною як для мене, бо я стільки коштів не витрачаю на косметику чи догляд. Такі гроші йдуть на одяг🤭

Я не впевнена, що ці креми підійдуть всім, але аудиторія тут різна,тому хтось точно буде в захваті

Простими словами-денний крем для обличчя з спф 20.

Чи варто говорити,що це класно мати доглядовий крем одразу з спф?

Мені як людині,яка ніяк не може знайти «свій» крем-це великий +

Бо тут шикарний склад і о,так мене не висипало.

Текстура у крема жирнувата, він не вбирається в шкіру до кінця.

Має приємний аромат. Мені здавалось спочатку,що це йогурт з полуницею,потім ввижався аромат Armani si, потім взагалі зовсім щось не зрозуміле. Але аромат хороший,не душить.

Колір рожевий, приємний моєму оку

Крем дає гарне зволоження і пружність шкіри, мої носогубки мають кращий вигляд, хоча по суті особливих прям змін нема. І це мінус, про який в кінці

Або ж крем під очі з цієї ж серії,також з спф 20

Крем наче вершки, він просто тане під очима і робить погляд свіжим.

У нього я взагалі не помітила аромату,а за кольором це гарна молочна маса

Він не липкий,повністю вбирається шкірою. Навіть легкий холодок ніби йде,ледь помітний

Це креми з категорії 40+, які мають перешкоджати зморшкам.

Окрім зволоження вони розгладжують вже існуючі зморшки.

Відновлюють шкіру

Цитую: «створений для омолодження, захисту й щоденного догляду за зрілим епідермісом»

Якби мені було хоча б 30, 35. Я б можливо користувалась, хоча і в такому віці до зморшок ще далеко. Та і в 40 не у всіх вони є

Але мені 22, у мене не те,що натяку нема… я просто не хочу давати своїй шкірі те,що їй не потрібно.

Тому ці креми перейдуть мамі,хоч у неї зморшок я не бачу, та все ж їй вже є 40(мама пробач,я здала тебе всім🤭). (До речі за 6 днів я користувалась кремом з обмежувача, не тикаючи 🖐🏻 в саму баночку,розхід максимально економний)

Дарованому коню в зуби не дивляться, але на жаль,ці креми не для мене. І не для дівчат,яким вони теж прийшли)

Буду чекати їх відгуки

Від себе я ставлю оцінку 5/10. (Бо я не бачу потреби для себе в цих кремах)

Від жінки 40+ 9/10 знімаю бал за липкість денному крему

ЦЕ ВИКЛЮЧНО МОЯ ДУМКА

Дякую,що дочитали до кінця🤎