M O N D ✨️

Аромат не про малину, але щось у ньому є

Аромат не про малину, але щось у ньому є

Не скажу, що піраміда повністю збіглася зі звучанням, але аромат цікавий.

Оформлення Al Rehab однакове, тому про нього багато не писатиму. В цілому, таке ж оформлення і у Al Rehab Сhoco Musk (https://club.makeup.com.ua/post/21433/). Різниця лише у зображеннях.

Флакон приємний на вигляд, до нього так і тягнеться рука.

Як для арабських парфумів, обсяг 6 мл - це цілком пристойно.

На упаковці красується соковита малинка та помилково може з'явитися очікування аромату насиченої малини. Аромат справді насичений, але не всі відчують у ньому ту саму малинку.

Мені він не схожий на узвари чи варення. Відчуваючи Tooty Musk, я представляю маленький садок біля дому з квітучими ягодами та квітами; їх запилюють бджоли, а сонячні промені ніжно огортають природу. Неймовірний квітково-ягідна композиція, де так багато суцвіть перебивають один одного, зливаються в одну картину і розкриваються новими фарбами.

Смородини я не відчуваю, та й малина не на першому плані. Але, коли питаю чоловіка, чим пахнуть ці парфуми, він не дивлячись називає: "малиною". Для мене малина у цій композиції не така очевидна. Так навіть подобається більше. Аромат хочеться розгадувати. Куди краще за примітивний моно-аромат малини.

Це не зірвані фрукти в кошику, а цілий квітучий палісадник. Такий живий та багатогранний.

Аромат грає на шкірі, перекочуючись від ніжніших до суворіших форм. Він у міру солодкий, тут немає надмірної кількості ванілі. Не важкий. Легко уявити як у повсякденності, так і на свята.

Час носіння: прохолодна пора. Ідеальний на початок весни, коли ще потрібно зігріти своєю теплотою, але з натяками, що природа незабаром прокинеться від зимового сну.

Стійкість виявилася меншою, ніж у Al Rehab Сhoco Musk. На моїй шкірі починає швидко згасати (години 3-4) і потрібно оновлювати. Композиція дорога, приємна та чуйна. Гарне виконання, яке асоціюється з дорогими парфумами.

________

Al Rehab Tooty Musk

Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є
Аромат не про малину, але щось у ньому є