Катя Джей

Неймовірна маска для сну із натурального шовку

Неймовірна маска для сну із натурального шовку
Неймовірна маска для сну із натурального шовку

Я не часто купую товари від вітчизняних виробників. Але одного разу я шукала маску для сну зі 100%-го шовку, і мені на очі попався невідомий раніше бренд De Lure.

Я ризикнула і купила маску красивого молочного відтінку, яка йшла в комплекті з мішечком для зберігання, також пошитим із натурального шовку.

Аксесуар середньої товщини - тобто від яскравого світла він не захистить. Але якщо вам потрібно заглушити сяйво ранкового сонця або позбавитися променів електричної лампочки, то з цим масочка впорається чудово.

Неймовірна маска для сну із натурального шовку
Неймовірна маска для сну із натурального шовку

Sleep Mask виявилася дуже зручною і перевершила всі мої очікування. Натуральний шовк приємний та ніжний на дотик, не ширяє в спеку і не викликає роздратування шкіри. Маска неймовірно м'яка, вона не натирає, не тисне і не сповзає. Загалом відпочивати в ній - це суцільне задоволення.

Аксесуар відмінно пошитий: шви акуратні та рівні, нитки ніде не стирчать. Також у маски для сну від De Lure чудова анатомічна форма - вона і не надто велика, і не замаленька.

Загалом я залишилася дуже задоволена покупкою. Маска комфортна в носінні, вона красива і довговічна. А завдяки тому, що аксесуар пошитий із справжнього шовку, він додатково доглядає шкіру повік і перешкоджає появі набряків.

Тож, якщо ви шукаєте шовкову маску для сну – це чудовий варіант. А також можливість підтримати українського виробника.