Свідома клієнтка

Коли любиш "заначку" більше ніж косметику. Крем з пептидами від зморшок

Коли любиш "заначку" більше ніж косметику. Крем з пептидами від зморшок

Коли любиш "заначку" більше ніж косметику, на допомогу приходять пробники, щоб перевірити, чи немає алергії на засіб, та мініверсії, які я люблю навіть більше, тому що вони дають можливість добре розпробувати продукт і не думати потім, куди його пристроїти, якщо він не підійшов, та скільки коштів було витрачено даремно

Ось, наприклад, чудовий крем від корейського бренду Bueno — розкішний для сухої шкіри і трошки заважкий для моєї. Крем без ароматизаторів, приємно пахне глутатіоном, густий, але швидко тане на шкірі та легко розподіляється. У повної версії велика та красива банка (80 грамів крему, що по версії інтернету близько 120 мл), яка виглядає як достойний подарунок

Bueno Anti-Wrinkle Peptide Cream зацікавив мене тим, що в ньому є амінокислоти — вони чудово запобігають заломам сну, волюфілін, який за словами виробника, дає ефект ліпофілінгу, та широкий профіль пептидів, концентрація яких не вказана. Всі продукти з амінокислотами, що я пробувала, дуже гарно зволожують, проникаючи вглибину шкіри і відновлюючи її. Крем містить екстракт чорного трюфелю, ніацинамід та багато іншого

Так як крем виявився заважким, я використовувала його суто на "гусячі лапки", не підбираючись надто близько до очей, від того гусячі лапки помітно розгладились і ще, після того як я посміхнуся, шкіра почала розправлятись швидше. За рік я використала не менше 4 таких баночок по 5 грамів, беручи поменше, щоб шар крему був тоненький та не викликав набряків. Спершу використовувала на ніч, а потім на день, оскільки на ніч почала брати ретинол, а він "гасить" пептиди, якщо вони не були особливим чином введені виробником у формулу засобу з ретинолом

Як на мене в нього дуже хороше співвідношення ціни, якості та об'єму. Для сухої шкіри, що потребує відновлення, це хороший варіант

Дякую, что прочитали ❤