M O N D ✨️

Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?

Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?

...прийшовши додому, побачила, що колір жовтить :(

І так, по порядку:

Оновлений консилер Wonder Match містить вітамін С,який обіцяє освітлювати плями на шкірі і допомагати позбутися їх. Зустріти його поки що можна рідше, ніж класичну версію. Відрізняється забарвленням упаковки.

Особливості :

- містить гіалуронову кислоту, яка утримує вологі всередині тканин;
- ніацинамід прискорює регенерацію та зберігає молодість шкіри;
- вітамін С освітлює пігментні плями, роблячи їх непомітними;
- SPF 20 — містить захисні фільтри, які мінімізують вплив сонячного проміння;
- висока стійкість до поту робить продукт ідеальним для літньої пори;
- має насичену пігментацію, яка маскує недоліки;
- аплікатор із отвором допомагає набрати рівно стільки продукту, скільки вам потрібно і ні краплиною більше.

Упаковка:

Флакон з пензликом без коробки або слюди. Приємний дизайн. Якщо прибрати кілька наклейок, буде схожий на дорожчий сегмент. Ковпачок, на відміну від ранньої версії Wonder Match, не чорний, а ніжно-рожевий. Мені подобаються обидва варіанти.

З усіх боків можна знайти інформацію про продукт на наклейках.

Флакон об'ємний, вміщує до 7мл засобу.

Дуже сподобався пензлик: максимально зручний та м'який. Ним приємно розподіляти консилер і діставати потрібну кількість.

Колір №20 – теплий нюд (NUDE warm). І якось мене не збентежило це слово "warm".

Колір у флаконі та на пензлі суттєво відрізняється. У флаконі здається, що є рожевість та нейтральний відтінок. А насправді він з жовтизною.

До того ж, я тестувала кольори в магазині і №20 не здався теплим. Ймовірно, освітлення у магазині зробило свою справу.

Оскільки у мене світла шкіра, такий колір дуже виділяється. Для наочності можете побачити консилер на щоці та натуральний колір шиї без нього.

Купувала його як коректор для точкового приховування недосконалостей шкіри. Через тон, доводиться змішуючи зі світлим тональним кремом. Також підійде влітку, коли шкіра буде не такою блідою.

За вашою порадою спробувала маскувати синці під очима. Непогано пепекриває і жовтизна майже не помітна.

Перекриття сподобалося, як і текстура. Матова, середньої густини, не створює на обличчі маски. Добре приховує недоліки, розацеа перекриває не ідеально, але краще ніж без консилера. Попередньо шкіру потрібно добре зволожити, бо має матовий фініш.

Консилер сподобався у всіх аспектах, крім промаху з кольором. Думаю, повернуся до нього, але виберу відповідний відтінок.

________

Eveline Cosmetics Wonder Match concealer with Vitamin C

Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?
Нова формула Wonder Match. Розкішна текстура, а що з відтінком?