SomovaFM

Мої девайси або чим я знімаю стрес 💭

Мої девайси або чим я знімаю стрес 💭

📌Всі вони покращують кровообіг та тонизують шкіру. Почнемо з ліва на право.

✔️ Універсальний масажер для обличчя, шиї та підборіддя.
Пластикові гранули на кожній з трьох сторін мають одночасно розгладжувати шкіру щок, підборіддя та щиї. Не дуже зручний у використанні, давить на горло. Тому знімаю нижню частину та масажую лише свої щічки. Після нього відчуття ніби ви дуже довго сміялись, через що болять м'язи. Може це означає, що щось працює 😅

✔️ Роликовий масажер
Пластикова ручка, силіконові ролики. Дуже зручний у використанні для корекції підборіддя. Користуюся ним навіть під час роботи. З кінчика підборіддя у кожну сторону вверх по контуру обличчя, потім вниз за підборіддя.

✔️ Масажер для обличчя з 3д-кульками
Допоміжний засіб при використанні маски для корекції лінії підборіддя та підтримки тонусу шкіри шиї. Користуюся девайсом при нанесенні ліфтингової маски.

✔️ Нефрітовий роликовий масажер для обличчя
Користуюся ним для покращення ефекту під час використання тряпічних масок або патчів під очима. Тримаю у холодильнику, так приємніше відчуття прохолоди.

✔️ Hip Lift масажер для тіла
У випадках сидячої роботи допомагає зняти напругу з шиї та спини. Також силіконові ролики буде ефективний у боротьбі з целюлітом на бедрах.

✔️ Масажер для голови "мурашка"
Приємні відчуття коли чухаєте шкіру голови аби розслабитись, але є мінус - плутається волосся за ці "гілочки".

❓А чим користуєтесь ви?