Demchenko Alina

Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream

Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream
Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream
Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream
Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream

Ще на прикинці літку ( точніше на початку осені), я отримала цікавий набір з Українськими брендами, як і багато хто з клубу. Одним з них був Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream .

В кортоній коробочці мене чекала маленька пластикова баночка, гарна за якостю. Вона щільно закривається та має захисну пластикову мембрану, яка насправді - дуже зручна. Об'єм досить класичний - 50 мл.

Аромат у крема легкий, трошки нагадує щось квітково-ягідне, але не сильно виражений, то ж складно сказати який саме аромат. Нв обличчі особливо і не відчувається, хіба що першу секунду. Текстура крема спершу здавалась мені щільною, але проте це не так . Крем має доволі легку та невагому консистенцію, яка просто тане при контакті зі шкірою обличчя. Фініш як у звичайного крему, він не липне і не відчувається на обличчі. Інколи, коли занадто багато наношу, я просто трошки промокую серветкою, бо так і не помічаєш що засобу багато. Поглинається досить швидко. Обличчя після нього виглядає досить гладким та доглянутим, та й на дотик приємне.

В мене виникає відчуття, що на ранок, після нього, я виглядаю не так погано, як завжди. Наче трошки виспалась. Виглядає досить не погано.

Як на мене, це досить непоганий бюджетний нічний крем для нормальною та молодої шкіри. Чому так ? Він занадто легкий, що б стати помічником для сухої/супер сухої шкіри, для вікової ефекту теж буде не багато. Для дуже жирної - мені здається теж не підійде, хоча він доволі легкий.

Алергічних реакцій не викликав. Шелушіння чи нових запалень - теж. Мені здається, трішки прибирає запалення на шкірі.

Доречі гарно веде себе з сироватками, тоніками та тонерами. Я думала що буде не так комфортно. Після очищувающіх масок - інколи хочеться нанести в два шари.

Розхід засобу - економічний. З вересня до початку листопада - залишилось половина банки при щоденному використанні ( не враховуючи тижня тестування догляду з вітаміном С та декількох днів при використанні тонера з тестування)

Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream
Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream
Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream