Чорна Юлія ❤

Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією

Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією

Є в мене такий вид розваги : купувати банку патчів під очі - і маринувати їх у холодильнику, кожного разу кажучі собі - нащо я викинула стільки грошей мені їх на 2 життя вистачить, чого ото не купувати по декілька штук за потерби та не витрачати зайве. А як тільки вирішила не купувати банку - починаю іншу пісню - як же ото не економно купувати поштучно 😅

Патчі це не засіб на кожен день! Використовую, коли встаю з добрячими мішками під очима. Одразу скажу, що проблем з нирками, гриж під очима в мене не має))) Зберігаю у холодильнику. Цього разу придбала на пробу "Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією" . Що обіцяють :

- Допомагають зменшити найпомітніші симптоми втоми на обличчі, такі як мішки та темні кола. (Назначение: восстановление, от темных кругов, питание, увлажнение)

Які враження:

- за ціною - не самі дешеві (враховуючі, що це засіб на раз), але і не самі дорогі - середнє

- не сповзають - це зручно - могла спокійно сидіти та снідати, без потреби лягати з ними

- з функцією справились на 80% - трохи набряку залишилось

- шкіра зволожена

- не пересушують шкіру

- не викликають неприємних відчуттів (але тримати довше вказаних 20-30 хвилин не раджу)

- без запаху

Частина ефекту звичайно досягається за рахунок, того що вони холодненькі)))

Висновки:

Тут як з масками для обличчя, якщо не очікувати "вирішення усіх життєвих проблем маскою за 3 копійки" , то і розчаровуватись не прийдеться 😅 Виробник, за що йому + у карму неймовірного не обіцяє (як вони часто люблять розгладжувати глибокі зморжки🤣 )

Зволожує, прибирає набряк, не пересушує - можна класти у дорожню косметичку, та у холодильник для періодичних процедур.

Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією
Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією
Патчі для контуру очей проти втоми з конопляною олією