DARIIAKOVACH

ФІНАЛЬНИЙ ВІДГУК. MERMADE

ФІНАЛЬНИЙ ВІДГУК. MERMADE

Я памʼятаю як тішилась боксикам дівчаток і щиро раділа за них. Чи могла я подумати, що Mermade подарують можливість затестити їх продукцію і мені? Ох, звичайно що ні! Але я була щаслива

Коли в житті чорна полоса, лиш такі милі засоби можуть тримати настрій

Але це якщо вони ще і ефективні, а чи ефективні мої засоби?

Про кожного окремо,але коротко і зрозуміло. Я не люблю цих довгих постів від себе🫠👇🏼

Тут можна переглянути як я це все використовувала вперше

https://club.makeup.com.ua/looks/21190/

ФІНАЛЬНИЙ ВІДГУК. MERMADE

Він закохав мене одразу,але і засмутив

З ним справді розчісувати волосся одне задоволення, а ще воно стає розсипчастим, гладеньким, мʼяким і блискучим

Воно трохи пушить,стає мені схожим на дитяче)

Але мені подобається ефект, а ще аромат

Тому може пшикати багато-багато раз протягом дня

Але сталась неприємність. Флакон почав плювати і текти,хоча він жодного разу не падав,просто собі стоїть на полиці. Це мене трохи засмутило,але від цього не застрахований жоден, так трапляється

Моя оцінка 9/10

У мене з ароматом жуйки Bubble gum (але чомусь мені ще пахне кавуном)

Спочатку я казала у першому використанні,що був різкий солодкий аромат. Але пройшов час і цей аромат перестав бути таким насиченим

Можливо я звикла, але думаю ні)

На тілі аромат також перестав відчуватись,це було лиш перші дні використання

Пінка дуже приємна, я відчуваю обіцяне зволоження після використання

Хотілося б,щоб аромат тримався довше на тілі

Але враження у мене хороші

Оцінка 9/10

Ой, ну все вам розказала вже(

Справді,особливо круто, що їх можна брати всюди з собою в поїздки.

Я дуже хотіла спробувати серію для обличчя. І вже поклала око на новинку флюїд👀

Я казала, що він не піниться. Збрехала. Ну не зовсім. Він піниться трошки, стає злегка білого кольору і дууже гарно очищує обличчя. Я вам серйозно кажу. Ця малютка варта вашої уваги

У мене нормальний тип шкіри і він не сушить, не стягує,а навпаки зволожує. Справді матує,шкіра стала у мене дуже гарною (якби не висипання від стресу)

Але і висипання майже зникли завдяки комплексному догляду.

Єдине-це аромат. Написано аромат огірка і кокосу. Спочатку я не могла зрозуміти,це мені подобається чи ні. Бо віддавало взагалі травʼяним ароматом,як креми Weleda. Але потім я рознюхалась🤭 Або ще може аромат став трохи слабшим. Але справді я відчуваю кокос,а ще не огірок,а саме шкірку огірка,чомусь. Аромат цікавий, я не скажу,що він приємний чи не приємний. Він для кожного по-своєму,просто затестіть)

Моя улюблениця але з нею важкувато

Бо вона важко змивається водою, але гарно очищує

Шкіра стає дуже пружною після неї,а ще якоюсь підтягнутою і наповненою. Особливо в зоні носогубних складок

Прям дуже ніжна мʼяка на дотик шкіра

Аромат приємний але взагалі ледь помітний

Ну і мій улюблений рожевий колір, то просто любоу😍

Після першого використання зʼявились два прищики, я злякалась,що це через крем. Бо постійно використовуючи креми висипає

Але ні,це мої прищики,з інших причин

У крема нема аромату,я не відчуваю. За це він мені дуже подобається. Він гарно вбирається в шкіру і не залишає липкості чи жирності

Не викликав висипання за 2 тижні

І дуже приємні відчуття від нього

Моя оцінка всій серії для обличчя 10/10

Я справді дуже задоволена і приємно вражена. Мене дуже тішить,що українські бренди такі круті і якісні

А ще Mermade дуууже доступні за ціною

ДЯКУЮ MERMADE🩷