krislemly

Ідеальний скульптор від Lamel

Ідеальний скульптор від Lamel

Привіт!)

Сьогодні хочу розповісти про мій улюблений скульптор.

Отже, скульптор Lamel.

Ціна: 50 грн (купувала на знижках).

Об’єм: 3.8 g.

Пакування: рум'яна упаковані в досить просту пластикову коробку. З прозорою кришкою та основою, яка повторює колір рум'ян. Також вони запаковані в захисну плівку. Дівчата в відгуках писали, що кришечка досить швидко відлітає, але в мене поки все нормально, на місці. Єдиний мінус пакування - це те що не надійно захлопується кришечка, тому іноді може відкритись в косметичці.

Текстура: шовковисті, легко набираються, але при цьому досить непогано спресовані. Зовсім не пилять.

Ідеальний скульптор від Lamel

Відтінок: 404 Taupe. Колір сіро-коричневий без рижинки. Матові. Їх можна нашарувати, тим самим регулюючи інтенсивність кольору. На свотчі постаралася це передати, від темного до найсвітлішого. Вони гарно набираються на кісточку та тушуються.

Переноситься колір без прогалин. Розтушовується легко.

Стійкість гарна, зранку нанесла, до пізнього вечора з обличчя нікуди не зникають.

В мене досить бліда шкіра і подібні продукти завжди виглядали на мені дуже дивно, наче взлітні смуги, то занадто рижі, то занадто коричневі. Зовсім не природньо. А цей скульптор виглядає дуже природньо в деному макіяжі та при бажанні в вечірньому для більш вираженого ефекту його можна нашарувати.