krislemly

Bioderma Atoderm Intensive Baume | рятівник для сухої шкіри

Bioderma Atoderm Intensive Baume | рятівник для сухої шкіри

Привіт)

Восени та взимку моя шкіра нормального типу чарівним чином перетворюється на суху. Це стосується як шкіри обличчя та і шкіри тіла. Але вже декілька років як я знайома з кремом який здатен подолати будь-яку сухість. Про нього сьогодні і розповім

Обʼєм: 45ml.

Пакування: білий тюбик з синіми надписами - стандартний дизайн цього бренду. Кришечка виконана в форматі флип-топ, закривається надійно.

Консистенція однорідна кремова білого кольору. Трохи жирненька, але при цьому – легка.

Аромат: повністю відсутній.

Активні компоненти:

Комплекс BETA-SITOSTEROL – дбайливо усуває осередки запалення, відновлює природний захисний клітинний бар'єр шкіри.

· Глюконат цинку – посилює секрецію колагенових та еластинових волокон, заспокоює шкіру, бореться із шкідливими бактеріями.

· Рамноза - відповідає за пом'якшення та зволоження, зменшує запальні процеси.

· Кераміди – усувають першопричини сухості та лущення, відновлюють гідроліпідний зв'язок.

· Ріпакова олія – допомагає відновити пошкоджені тканини.

· Токоферол – покращує обмінні процеси у шкіру, повертає природну гладкість, свіжість.

· Лимонна кислота – природний антисептик, сприяє швидкому зняттю сверблячки.

· Вазелінове масло – сприяє зміцненню природного бар'єру шкірного покриву.

· Олія соняшнику – пом'якшує, джерело вітаміну E.

· Гліцерин – зволожує та утримує вологу в епідермісі.

· Церамід - знижує сприйнятливість шкіри до агресивних зовнішніх факторів.

· Маннітол та ксилітол – відповідають за стабілізацію водного балансу.

Використання: наношу цей крем тільки на сухі ділянки шкіри, обовʼязково перед цим їх очистивши. Часто використовую як крем для рук, коли шкіра особливо обвітрюється. На обличчя теж наношу, в період коли шкіра стає особливо суха.

Враження від використання: вбирається швидко, не залишає липкості, блиску, відчуття плівки, не забиває пори. Результат засіб дає буквально миттєвий. Шкіра заспокоюється, стає гладкою та зволоженою. Через кілька застосувань зникають видимі лущення та почервоніння.

Засіб за рахунок консистенції дуже економний, обʼємах в 75ml мені вистачає на весь осіньо-зимовий період.