el_mo_ko

Розпаковка посилочки з MakeUp

Розпаковка посилочки з MakeUp
  1. Саме той аксесуар ,якого в мене не було ,але давно хотіла спробувати . Термобрашинг 55мм .Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 55 .Так ,як в мене довге волосся ,вирішила взяти розмір XL ,55-го діаметру .
  2. Кератинова маска для пошкодженого волосся. Daeng Gi Meo Ri Egg Planet Keratin Hair Pack . Чула багато позитивних відгуків на засоби цієї фірми ,тому вирішила спробувати .
  3. Затискач для волосся "Крокодил".Mar Negro . Старі були якісь невдалі ,тому під новий браш ,новенькі затискачі.
  4. Сироватка для росту вій і брів.Feg Pro Advanced Natural Eyelash Enhancer. Так ,як натуральність наше все ,будемо відрощувати брови ,як у «молодої вовчиці» .
  5. Лимонна пілінг-скатка.Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel. Не сподобалося мені кашляти пів дня після ензимної пудри ,тому цього разу спробуємо цей засіб .
  6. Інтенсивна сироватка для обличчя проти акне.Cos De BAHA Acne Treatment Serum.Тривалий стрес зробив з мого обличчя «мрію дерматолога» ,тому будемо пробувати нову для мене кислоту ,цікаво ,яка все ж таки ,краща ,азелаїнова ,чи звична для мене саліцилова .
  7. Колд-крем.Avene Peaux Seches Cold Cream. Так ,як скоро зима ,щічки моїх малят треба буде захищати . Будемо тестувати .
  8. Крем для рук "Основний догляд".Dove Essential Nourishing Hand Cream.
  9. Зубна паста "Пронамель. Комплексна дія».Sensodyne Pronamel Multi-Action.
  10. Зубна паста "Лікувальна". Viktoriz Indiana. Привабила ціна і подарункова щітка . У подарунок йшла щіточка .,доволі симпатична ,доречі.
  11. Гель для душу 3 в 1.Palmolive Sport Naturals Mint And Cedar Oils. Була акція 1+1=3 ,тому тепер можна вимити пів міста 🤪
  12. Гель для душу "Смузі. Освіжальний персик", зволожувальний.Palmolive Smoothies Amazing Peach.
  13. Кульковий дезодорант-антиперспірант "Ультразахист".Garnier Mineral. Так ,як із запахом поту мені відверто не пощастило, а відгуки у цієї лінійки гарні ,будемо тестувати .
  14. Піна для гоління з олією насіння конопель.Arko Men Shaving Foam Soothing Hemp.
  15. Чоловічий станок для гоління "Flex 3", 3 шт.Bic. Просто бритви чоловіку ,які я часто «тирю» собі . Не бачу причин переплачувати за рожевий колір .Нам подобаються .
  16. Зміцнювач нігтів.Frenchi.Так ,як на манікюр ходити можливості у мене немає ,будемо «ліпити» щось вдома .
  17. Щоденні прокладки "Normal", 50шт. Lidie.
  18. Гігієнічні прокладки, 10 шт.Kotex Young Ultra Normal. Normal.
  19. Тампони Normal, 32 шт.o.b. Pro Comfort Normal.
  20. Двошарові серветки №1. Bella Mega Pack.
  21. Ватні палички в поліетиленовій упаковці, 160 шт.Bella.
Розпаковка посилочки з MakeUp