Mandarinka

🌿Можна знайти тисячі застосувань гелю алое - але я відкрила для себе найефективніший! 🌿

🌿Можна знайти тисячі застосувань гелю алое - але я відкрила для себе найефективніший! 🌿

Всім привіт! Алое - один з найпопулярніших компонентів догляді за собою. По-перше, його корисні властивості (шкіри обличчя та тіла, волосся), по-друге, засіб доступний навіть для домашнього використання - наші улюблені саморобні маски. З цим засобом вам не потрібно вирощувати алое, а потім обривати його, але при цьому можна виконувати різні косметичні обряди.

🌿Можна знайти тисячі застосувань гелю алое - але я відкрила для себе найефективніший! 🌿
🌿Можна знайти тисячі застосувань гелю алое - але я відкрила для себе найефективніший! 🌿
  • Колір: у банці здається, що гель має трохи зеленуватий відтінок, але потрібно, щоб засобу було дійсно багато, щоб це помітити. А так засіб практично прозорий, крім невеликих зелених вкраплень жожоба.
  • Запах: додаткового аромату у засобу немає - переважає запах свіжості, алое, огірковий, я б сказала.
  • Консистенція: як ні дивно, гелева, не густа

Скажу чесно, я не дуже люблю наносити алое на обличчя замість крему, як правило, такі засоби залишають липкість, а мені вона не подобається від подібних засобів. Саме тому цей варіант я спробувала одного разу - також відчула липкість і вирішила, що більше експериментувати не буду.

Інший варіант: можливість нанесення на шкіру після сонячних опіків. Гель дійсно має заспокійливий ефект, особливо приємно, якщо залишити його в прохолодному приміщенні або холодильнику, а потім нанести на шкіру - приємна прохолода + природне зволоження - це саме те, що потрібно шкірі, особливо влітку.

Мій же фаворит - гель алое, як засіб після депіляції. У мене завжди шкіра запалюється і з'являються червоні плями, спеціальні креми якось не дуже впораються, і на наступний день краще одягати щось закрите, щоб не привертати увагу. Однак, я вирішила використовувати цей зволожуючий гель - і мені сподобався результат. Він швидко впитується в шкіру, невелика липкість на тілі мене не турбує, але головне, що сліди подразнень були малозамітні, і на наступний день їх взагалі немає!

✅ Багатий склад, крім алое, це ще й вітамін Е, гліцерин, касторове масло

✅ Гель чудово справляється з подразненнями.

✅ Бюджетна ціна засобу

✅ Зволожує шкіру

Звісно засіб рекомендую, тому від мене 5/5.