O’Ostah

La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome

La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome
La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome

Догралася, скажу я вам. Гліколієва кислота, саліцилова сироватка, AHA/BHA, бабл-маска, жорстка дієта… Моє обличчя почало злазити, виробляти ще більше себуму і мене обкидало висипами. У період загострення акне я завджи купувала пляшечку Effaclar, вмивалась місяць і все поверталось у норму. Але ж обличчя лущиться… Тому я вирішила протестувати новинку (для себе) - Effaclar H Iso Biome.

  • Ніжна кремова текстура.
  • Для тіла та обличчя.
  • Заспокоює та зволожує шкіру.
  • Сприяє нормалізації мікробіому.
  • Усуває недоліки та матує.
  • Зменшує лущення.
  • Ідеально комбінується із лікувальними продуктами, які сушать шкіру.
  • У складі є ніацинамід (це круто), масло ши та гліцерин (викликає побоювання), термальна вода Ля Рош (най буде). І щось на незрозумілому: бікс‘актив/філіформіз/маноза. Ці компоненти запобігають ороговілості шкіри та лущенню, посилюють захисний бар‘єр.

Комфорт. Це якісне, але дбайливе очищення, це не той Ефаклар, після якого із рук сходить шкіра після вмивання. Мені дуже сподобалась ніжна текстура засобу, те, як він очищує бруд, як відчуває себе шкіра після. У мене дійсно почали загоюватись висипи, а лущення почало зникати. Повністю задоволена результатом (період тестування - два тижні).

Тепер залишилось підібрати гарний некомедогенний зволожувальний крем для проблемної шкіри, тому чекаю від вас порад🤔