Свідома клієнтка

Антиоксидантний крем з астаксантином проти пігментації Medi Peel Solaxantin Multi Whitening Cream

Антиоксидантний крем з астаксантином проти пігментації Medi Peel Solaxantin Multi Whitening Cream

Крем, який я найбільше хотіла з усіх кремів Medi-peel, незважаючи на те, що їх найкращим кремом часто називають Bor-tox.

Давайте подивимось на компоненти у складі:

Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Glycerin, Niacinamide, Astaxanthin, Propanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, 1,2-Hexanediol, Stearic acid, Rosa Canina Fruit Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cimicifuga Dahurica Root Extract, Polygonum Root Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Phellinus Linteus Extract, Angelica Gigas Root Extract, Morus Alba Bark Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Methionine, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, Cysteine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hyaluronic Acid, Raspberry Ketone, Citric Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tranexamic Acid, Gardenia Florida Fruit Extract, Ceramide NP, Hydroxydecyl Ubiquinone, Glutathione, Dipropylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Palmitoyl Pentapeptide-4, Polysorbate 20, Lecithin, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Hexapeptide-9, Nonapeptide-1, Acetyl Octapeptide-3, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tocopherol, Panthenol, Caprylyl Glycol, Caprylic/capric Triglyceride, Adenosine, Butylene Glycol, Isopentyldiol, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Laurate, Alcohol, Carbomer, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Stearate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene.

Їх 100!

Розглянемо перші п’ять:

Екстракт журавлини — містить вітаміни та мікроелементи, органічні кислоти: яблучна, хінна, лимонна і бензойна, та біофлавоноїди; перешкоджає утворенню пігментації, пом'якшує шкіру, зміцнює судини, тонізує, підвищує опір шкіри

Гліцерин — хороший зволожувач

Ніацинамід — “зірка”-багатостаночник, що забезпечує відновлення, освітлення, регулює вироблення себуму, розмір пор, стимулює вироблення колагену

Астаксантин — найсильніший з усіх відомих антиоксидантів, в 6000 разів більш потужний ніж вітамін С

Пропандіол — ніколи б не подумала з його назви, але це натуральний компонент, що пом’якшує шкіру та дає певну оклюзію

Впевнена, що кожен компонент цього крему прекрасний ) Що ще особливого для мене в цьому кремі?

Амінокислоти — дають інший рівень зволоження та відновлюють шкіру

Транексамова кислота — пригнічує вироблення пігменту

Профіль пептидів — приємний бонус

Є і трішки “недоброго”: простий спирт та карбомер (мікропластик), але вони в складі навіть після пептидів, сподіваюсь, їх в кремі дуже мало, силіконів в ньому немає

Сам крем доволі активний, в період підвищеної чутливості шкіри в мене не вийшло ним користуватись, але потім ми подружились. Крем густий, помаранчевий та приємно пахне цитрусовими, в зручному тюбику. Єдиний його мінус — через густоту розхід більше, ніж у звичайного крему.

Який я бачу ефект? Мені складно виділити, що саме освітлює мою шкіру: ретинол чи цей крем, я точно отримую від цього крему сильне зволоження, вирівнювання тону та моїм судинкам подобаються екстракти в ньому, вони відчутно “ховаються”, до того ж тішить, що шкіра має антиоксиданту підтримку, яка особливо потрібна в періоди стресу (а хто зараз не нервує?). Він ефективний на свіжих плямках постакне, шкіра з ним стає красива та вже не так сильно хочеться нанести тональний. Так як крем містить органічні кислоти, то посилює дію ретинолу.

Я не виключаю, що буду повертатись до нього і в майбутньому, і думаю, він може стати чудовим доповненням для боротьби з гіперпігментацією, якщо використовувати азелаїнову кислоту чи ретиноїд ввечері, а цей крем вдень.

Дякую, що прочитали ❤️